Як навчитися користуватися "1С: Бухгалтерія".

Програма «1С: Бухгалтерія» призначена для роботи на ній спеціально навченими для цього людьми, що мають загальні знання про методи бухгалтерського обліку, його принципи та особливості облікової політики на поточному підприємстві.
Вам знадобиться
  • - програма «1С: Бухгалтерія»;
  • - підручник з бухгалтерського обліку;
  • - практичні завдання.
Інструкція
1
Якщо раптом вам в голову прийшла думка самостійно навчитися навичкам роботи в програмі автоматизації бухгалтерського обліку «1С: Бухгалтерія», переконайтеся в тому, що наявних у вас навичок і знанні в даній області буде достатньо. Вам знадобиться знати план рахунків, особливості структури кожного рахунку, вміння вести подвійну запис і розуміти принципи відображення господарських операцій даним методом, знати і вміти заповнювати належним чином документацію, складати форми звітності, мати загальне уявлення про те, що з себе являє політика підприємства і так далі. Все це в досить загальних рисах ви можете дізнатися на яких-небудь курсах з бухгалтерського обліку.
2
У разі якщо у вашому місті є курси з роботи в «1С: Бухгалтерія», зайвий раз подумайте про те, що краще б не займатися самоосвітою. Це досить важка для вивчення область навіть для досвідчених бухгалтерів зі стажем, крім того, робота в даній програмі має враховувати такі особливості, які можна вивчити тільки при наявності досвіду роботи в даній сфері.
3
Якщо ви все ж зважилися вивчати програму самостійно, придбайте одну з копій останньої її версії і скачайте короткий посібник. Також не зайвим буде переглянути відеоуроки.
4
В обов'язковому порядку читайте про введення змін в ту чи іншу версію програми, про зміни правил ведення бухгалтерського обліку. Також, можливо, вам в процесі навчання даної програмою доведеться задіяти і податковий облік.
5
Дізнавайтеся новини щодо змін у формах документації і вчасно виконуйте оновлення програми. Не забувайте також реєструватися на спеціальних тематичних форумах і читати інформацію з альтернативних джерел. Крім того, частіше прислухайтеся до порад більш досвідчених у цій сфері фахівців.
Корисна порада
Найкраще закінчете курси з ведення обліку в «1С: Бухгалтерія».