Як оформити в школі ювілей. запрошувальні на мамин ювілей вірші.

У школи ювілей! Цей захід урочисте, але дуже копітка: провести ювілей необхідно так, щоб він сподобався гостям. Нічого не повинно вислизнути від вашої уваги. Оформити потрібно внутрішній простір школи, скласти сценарій, запросити гостей.
Інструкція
1
Створіть комісію з підготовки до ювілею. В неї можуть входити адміністрація школи, вчителі - предметники, старшокласники. Визначте коло проблем. Розподіліть обов'язки. Для цього чітко визначте основні напрямки роботи груп. Наприклад, одна група фотографує випускників на роботі, интервьюирует і готує матеріал. Інша група підбирає матеріал з історії школи: про будівництво будівлі, перших директорів і вчителів. Результатом цієї роботи можуть служити оформлені стінгазети, альбоми. Третя група займається сценарієм. Четверта - підбором і запрошенням гостей.
2
Спробуйте знайти спонсорів. Може бути, хтось із колишніх учнів зможе виділити гроші, бо вони необхідні на сувеніри та оформлення залу, вестибюля, коридорів.
3
Школа - це її учні. В даному випадку - випускники. Розшукайте їх, розішліть запрошення. Відшукайте старі фотографії, на яких зняті випуски різних років. Прикрасьте ними стіни школи, написавши року випуску. Напишіть оголошення. Для цього можна використовувати місцеву пресу і телебачення.
4
Напишіть сценарій. Включіть в нього основні етапи композиції: 1. Вступ. Воно повинно включати в себе історичну довідку про будівництво школи. Використовуйте документи (акти, накази, договори). Зробіть презентацію про школі. Надайте слово директору (директорам). Можна почати вечір нетрадиційно. Для цього використовуйте інсценівки з різними героями. Наприклад, цар з царицею, турбуючись про підростаюче покоління, вирішили закласти школу.2. Основна частина сценарію припускає виступ гостей. Номери художньої самодіяльності повинні бути різноманітними, видовищними. Це можуть бути інсценування, клоунади, сольний та хоровий спів. Якщо в педагогічному колективі є таланти, використовуйте на сцені і їх. Потрудіться над костюмами. З випускників, напевно, хтось пише вірші, непогано співає. Надайте їм слово. 3. Висновок повинен бути коротким. У ньому обов'язково висловіть слова подяки спонсорам.Соедініте всі частини сценарію одними героями. Це можуть бути шкільні домовята. сказітельніци в російських костюмах, маленькі діти. Для них можна скласти кумедні слова у віршованій формі.
5
Потурбуйтеся про оформлення школи. Це можуть бути гірлянди з куль. Ними можна заповнити всі порожнечі. зал і сцену. З них можна зробити красиві композиції. Використовуйте оформлення стінгазети, стенди, альбоми. Напишіть плакати. Можна організувати виставку дитячих виробів. Підготуйте невеликі сувеніри. Нехай в «Книзі відгуків» гості залишать свої записи на пам'ять.
6
Призначте свого фотокореспондента. Нехай зніме на пам'ять найцікавіші хвилини зустрічі. Пізніше оформите весь матеріал в альбоми. Тепер він теж історія школи.
Корисна порада
Відступайте від традиційних сценаріїв.