Як почати кар'єру співачки.

Багато дівчат сплять і бачать себе естрадним зірками. Але, на жаль, шлях до слави усіяний не тільки трояндами, а й шипами. Успіх завжди пов'язаний з працею, нехай і не до сьомого поту, але тим не менш. Потрібно ще мати талант (або хоча б його проблиски), хороші зовнішні дані, артистизм, везіння, тлумачного продюсера і увагу преси. При грамотному поєднанні всіх цих параметрів любов публіки вам забезпечена.
Вам знадобиться
  • - записи пісень;
  • - своя група (як варіант виходу на сцену);
  • - вокальні дані;
  • - яскрава зовнішність;
  • - участь у різних телевізійних проектах;
  • - зв'язок з пресою;
  • - продюсер.
Інструкція
1
Ваші вокальні дані і хороша зовнішність - два основних козиря майбутнього успіху. Безумовно, такими подарунками долі не варто нехтувати. Голос потрібно удосконалювати, зовнішність теж. Навчатися вокалу можна в музичних школах. Там, до речі, відпрацьовуються і перші навички роботи перед публікою.
2
Але одного голосу, гарненького личка і музичної освіти мало. Потрібні ще конкретні приклади ваших здібностей. Тому не полінуйтеся записати демо - версію своєї пісні в гарній студії з професійною аранжуванням. З цією піснею ви можете постати перед потенційними продюсерами.
3
Як варіант, почніть співпрацювати з музичним менеджером. На жаль, без нього пробитися на велику естраду практично неможливо. Так і доведеться в кабаках і ресторанах все життя співати. А менеджер зможе прибудувати вас в хороші музичні проекти та познайомити з потрібними людьми.
4
Нові можливості для швидкого й ефективного старту створює телебачення. Зараз в ефірі безліч проектів, куди запрошують початківців співачок. Спробуйте зловити фортуну на одному з них. Може ви і не станете переможницею, зате запам'ятаються телеглядачам, а значить, перетворитеся на впізнавану особу, людину з ім'ям. А воно в шоу-бізнесі багато що означає. Крім того, ви навчитеся виступати на великій сцені, перед безліччю софітів і камер, у вас зросте ймовірність співпраці з відомими продюсерами, адже вони явно віддадуть перевагу надокучила на телеекранах дівчині перед нікому не відомим самородком з глибинки. Хоча останнє теж не виключено.
5
Якщо ви ще не в силах займатися сольною кар'єрою, створіть музичну групу. Зберіть музикантів-однодумців і, об'єднавши зусилля, підкорювати нові вершини. Записуйте диски, роздавайте їх знайомим співакам і музикантам, поширюйте в інтернеті. Такі кроки дозволять вам підвищити свої шанси на те, що вас помітять і займуться професійною розкруткою.
6
Не забувайте також про піар. Грамотно сплановані піар-ходи, наприклад, чутки про роман з відомим спортсменом, участь в шоу, благодійних концертах, інтерв'ю в пресі підвищать цікавість і увагу людей до вашої персони.
Варто починати нову кар'єру , якщо вам вже не цікава ваша робота. Людина, що прагне до кар'єрного росту, обов'язково рано чи пізно замислюється про зміну професійної діяльності. Подумайте про те, чим би ви хотіли займатися.
Інструкція
1
Оцініть свої можливості, рівень професіоналізму в тій чи іншій сфері і почніть пошуки нової роботи.
2
Візьміть аркуш паперу і напишіть, що вас влаштовувало на колишньому робочому місці, а від чого ви б хотіли позбутися. Наприклад, вам подобалося працювати з людьми або вас влаштовував вільний графік діяльності. Далі запишіть приблизний список професій, які б були для вас цікаві і в чому б ви були компетентні.
3
Якщо вас на колишньому місці не влаштовувало відсутність можливості кар'єрного росту, то особливо ретельно цікавтеся даним питанням під час співбесіди з роботодавцем.
4
Задумайтесь про те, як можна підвищити рівень компетентності в тій області, в якій ви готові починати нову кар'єру . Розгляньте пропозиції на біржі праці, в інтернеті, в газетах про проведення різних курсів, тренінгів, семінарів і т.д. і і прийміть в них активну участь.
5
Оцініть всі свої позитивні сторони (відповідальність, акуратність, мобільність, комунікабельність та ін.) І відправляйте резюме в ті організації, які зацікавлять вас.
6
Якщо вам призначили співбесіду, заздалегідь ретельно продумайте свій зовнішній вигляд і манеру поведінки. Постарайтеся виглядати акуратно і скромно, ні в якому разі не надягайте наряди із занадто глибоким декольте або надмірно короткою спідницею, так як у багатьох організаціях існує певної дрес-код. Краще підкресліть свій професіоналізм і вміння грамотно і спокійно вести діалог з роботодавцем.
7
Якщо є така можливість, візьміть рекомендаційні листи з попередніх місць роботи.
8
Ні в якому разі не відзивайтеся негативно про колишньому роботодавця, що не критикуйте його манеру керування колективом. Це лише підкреслить ваш склочний характер, а керівник навряд чи захоче мати на своєму підприємстві подібного співробітника.
9
Якщо вас прийняли на роботу, постарайтеся якомога швидше влитися в колектив. Не нав'язуйте свої думки в новому для вас колективі. Краще поцікавтеся про вже сформованих правилах і традиціях.
10
Не відмовляйтеся від додаткової роботи, яку пропонує вам виконати керівництво компанії. Воно зможе оцінити ваше бажання працювати багато, вашу активність, що згодом може допомогти вам в кар'єрному зростанні.
11
Проявляйте коректність і толерантність, не вступайте в конфлікти на новому місці з іншими співробітниками. Частіше звертайтеся до досвідчених колег за порадою.
12
Постарайтеся бути пунктуальним. Жодному роботодавцю не сподобається ситуація, коли співробітники проявляють лінь, необов'язковість, спізнюються на роботу або занадто часто беруть лікарняні.