Як вибрати гуму для зими.

Питання покупки зимової гуми дуже актуальне для автомобілістів з настанням холодів, і саме від правильності вибору шин часто залежить впевненість у безпечному і комфортному пересуванні.
Інструкція
1
Щоб правильно вибрати гуму , необхідно реально оцінити умови, в яких буде використовуватися машина. Не завжди шипована гума володіє найкращими зчіпними властивостями. При сильному ожеледі і у великі морози вона дуже добре справляється зі своїми завданнями. Але так як протиожеледні реагенти отримали широке застосування на дорогах, водій часто зустрічається на дорозі з так званої кашею, на якій шиповані шини втрачає перевагу, тому краще використовувати зимову гуму без шипів.
2
Зимові шини виготовляються з гуми, яка більш еластична, ніж всесезонна або літня. Завдяки цій якості вона залишається дуже м'якою на морозі і зберігає не тільки свої амортизуючі властивості, а й сприяє гарне зчеплення з дорогою. Це відбувається тому, що протектор зимової гуми крупніше, ніж у літній. Необхідно вибирати найбільш підходящий для вас варіант. При найбільш частій їзді по асфальту- необхідно вибирати гуму з більш дрібним малюнком протектора, так як у нього відзначається менший опір коченню на твердому покритті. Якщо вам доводиться часто їздити по засніжених дорогах - найбільш зручною буде гума з великим, розбіжним малюнком, який не буде забиватися.
3
Також можна відзначити зимову гуму , яку називають липучкою. Слід зазначити, що липучки найбільш ефективні тільки при сильних морозах. При більш високих температурах властивості липучок і шиповану гуми стають приблизно однаковими, але чим вища температура, тим привабливіше стає використання шиповки. Купувати шиповані шини краще за умови, що в зимовий час не передбачається температура -30 до -40 градусів.
Зверніть увагу
на кліматичні умови і покриття проїжджої частини
Корисна порада
слід реально оцінювати недоліки і переваги тієї чи іншої зимової гуми