Як продавати рослини.

Продаж кімнатних рослин - досить привабливе справу. Воно не тільки приносить дохід, а й задовольняє естетичні потреби продавця і покупця. Як організувати таку справу?
Інструкція
1
Не намагайтеся відразу ж реєструвати свій бізнес: Федеральний Закон «Про особисте підсобне господарство» цього не вимагає. Зробіть це пізніше, коли бізнес стане на ноги, і якщо у вас виникне таке бажання. Врахуйте, що з дня реєстрації ІП або КФГ ви повинні будете виплачувати гроші в Пенсійний фонд, навіть якщо у вас немає доходу.
2
Визначтеся з приміщенням. Вирощувати кімнатні рослини ви можете навіть вдома, але врахуйте, що їм потрібне гарне освітлення, тому, якщо світла від вікна недостатньо, закупите освітлювальні прилади. Найкраще підійдуть лампи розжарювання і газові лампи денного світла. Деякі рослини люблять тінь, відведіть їм куточок потаємні.
3
Пройдіться по сайтах, які продають рослини , подивіться оголошення в газетах, відвідайте магазини і розплідники. Виберіть ті рослини , які здадуться вам найбільш цікавими і купите їх. Придбайте спеціальні грунти для кожної квітки. Не забудьте купити горщики для пересадки відростків.
4
Уважно ознайомтеся з рекомендаціями по догляду за вашими «вихованцями» і намагайтеся неухильно їх дотримуватися. Це нескладно. У день ви витратите на це не більше 15-20 хвилин. Рослини потрібно з певною періодичністю поливати, раз на кілька днів відмивати від пилу, розпушувати грунт. Необхідно стежити за освітленням, в певний час вмикати і вимикати освітлення.
5
Знайдіть ринок збуту. Подайте в пресу оголошення про те, що ви продаєте кімнатні рослини . При написанні будьте красномовні. Можна також роздрукувати оголошення і самостійно розклеїти в спеціальних місцях на під'їздах і зупинках громадського транспорту.
6
Зробіть кольорові фото рослин, роздрукуйте буклети, роздайте їх у спеціалізовані магазини і в офіси. Створіть інтернет-магазин. Якщо ви зареєструвалися як підприємець, відкрийте магазин. Як продавців можна найняти студентів аграрного інституту.
7
Не забудьте про те, що вам необхідно вести облік прибутку, декларувати доходи та сплачувати податки. Ймовірно, вам знадобиться бухгалтер.
8
Постійно розширюйте асортимент і шукайте нових клієнтів. З часом ваше маленьке справа зможе перетворитися на квіткову імперію.