Як підібрати прикраси для автомобіля на весілля.

У підготовці до весільного торжества не буває дрібниць. Продумуючи до останнього нюансу послідовність свята, наряди молодят і інтер'єр ресторану, часто забувають про весільну оформленні автомобіля.
Вам знадобиться
  • - стрічковий декоративний орнамент без написів;
  • - стрічковий орнамент з написами;
  • - аплікації з квітів і символів (два з'єднаних кільця), штучні квіти;
  • - лялька-пупс;
  • - приклади весільного прикраси авто;
  • - двосторонній скотч;
  • - тонкі стрічки під колір корпусу автомобіля (для кріплення).
Інструкція
1
Вивчіть приклади весільного прикраси автомобіля . Такий матеріал можна знайти в інтернеті або у весільному салоні. Як правило, в спеціалізованих салонах пропонуються готові варіанти декоративного оформлення. У більшості своїй вони складаються з розтяжок, які кріпляться на капот, двері і дах автомобіля . Там же можна придбати окремі елементи декору або повний набір прикраси в одному оформленні.
2
Виберіть кілька вподобаних варіантів і спробуйте підібрати елементи декору. Якщо ви плануєте створити розтяжку з квітів, то хорошим аналогом готового декоративного елемента стане саморобна розтяжка. Для її створення необхідно знайти штучні квіти, строкаті стрічки і каркас. Всі елементи декору приєднуються до каркаса за допомогою двостороннього скотча.
3
Прикріпіть всі елементи до корпусу машини за допомогою двостороннього скотча. Розтяжки також кріпляться до виступаючих елементів авто (дзеркалам заднього виду) за допомогою тонких стрічок під колір корпусу.
4
Підберіть відповідні стрічки. Для цього підходять як декоративні однотонні стрічки, так і стрічки з написами. Зміцніть їх в горизонтальному напрямку по корпусу автомобіля , із запахом на дзеркало переднього виду і капот. Однак не накидають стрічки на двері автомобіля , щоб при відкритті конструкція не зірвалася.
5
Встановіть ляльку пупса в задній частині автомобіля так, щоб вона не закривала номер, але в теж час залишалася на увазі. У деяких випадках ляльку можна встановити в салон автомобіля , прикріпивши до заднього скла.
6
Завершіть композицію, встановивши весільні кільця на дах авто за допомогою двостороннього скотча. Слід пам'ятати, що кріплення повинен тримати всю конструкцію дуже міцно, тому перевантажувати декоративні елементи додатковими прикраси ми не варто. У теж час прикраси не повинні бути занадто легкими, щоб при поїздці елементи декору не відвалилося.