Як зменшити розмір флешки.

Зменшення розміру флешки найчастіше необхідно для використання її в альтернативних пристроях, наприклад, для підключення до DVD-програвача, який не підтримує накопичувачі великого обсягу. В даному випадку актуально створення прихованого розділу.
Вам знадобиться
  • - програма для управління дисковими накопичувачами.
Інструкція
1
Зменшіть розмір знімного накопичувача за допомогою розбивки флешки на два розділи, один з яких повинен бути підтримуваного пристроєм обсягу. Другий розділ буде прихований, ви можете скопіювати у нього будь-яку інформацію - відкрити його можна буде тільки на комп'ютері. Також деякі програми при виконанні розбивки НЕ зашифровують розділ, в даному випадку розпізнається підключення двох пристроїв.
2
Для виконання даної дії існує багато відповідних програмних утиліт, скористайтеся, наприклад, Acronis або Partition Magic. Зверніть увагу, що багато з них не є безкоштовними, тому для виконання дій зі знімним накопичувачем вам необхідно буде також придбати ліцензію.
3
Зайдіть в меню програми і виконайте форматування вашого знімного накопичувача, попередньо зробивши копію перебувають на ньому файлів на жорсткий диск комп'ютера, якщо це необхідно.
4
Виконайте створення двох розділів і один зашифруйте за допомогою установки пароля. Другий розділ отформатируйте в підтримуваної пристроєм файлової системи (докладніше про це читайте в керівництві користувача).
5
Скопіюйте файли, які потрібні вам для роботи з накопичувачем, на його незахищений розділ. Після цього перевірте роботу флешки. У випадку якщо вона як і раніше не розпізнається системою, спробуйте відформатувати її в інший файлової системи.
6
Також попередньо переконайтеся, що диск виправлений, у ньому відсутні биті сектора, USB-роз'єм пристрою працює справно і так далі. Також вказуйте розмір при розбивці з точністю до байтів. Переконайтеся в тому, що чи не переплутали розділи.
7
Також перевірте ваш знімний накопичувач на наявність вірусів і перевірте, читаються чи в пристрої інші флеш-карти. Надалі просто придбайте накопичувач невеликого обсягу замість того, щоб проводити маніпуляції зі звичайними флешками.
Корисна порада
Користуйтеся флешками відповідного об'єму.