Як підключити web камеру до телевізора. Як підключити веб-камеру.

Підключити звичайну веб- камеру з USB-інтерфейсом до телевізору з аналоговим сигналом неможливо, проте можна це зробити, задіявши системний блок в якості перехідника. Також ви можете придбати іншу модель веб-камери.
Вам знадобиться
  • - телевізор;
  • - веб-камера;
  • - системний блок комп'ютера.
Інструкція
1
Скористайтеся моделлю веб-камери, яка працює з аналоговим сигналом. Такі продаються в магазинах побутової техніки, місцях продажу радіотоварів і так далі, але краще всього замовляти їх в інтернеті. Це єдина можливість виконати підключення безпосередньо. Навіть у разі наявності у вашому телевізорі USB-інтерфейсу вам просто нікуди буде встановити драйвер камери, і вона не розпізнається системою. Залишається також варіант з використанням персонального комп'ютера як перехідного пристрою. Тут уважно перегляньте, які роз'єми є на вашому телевізорі і відеоконтролер комп'ютера - HDMI, VGA, DVI, SVideo і так далі.
2
Виконайте підключення комп'ютера до телевізору за допомогою спеціальних кабелів і перехідників. Якщо це можливо, налаштуйте дозвіл таким чином, щоб вам зручно було користуватися екраном в якості монітора. Після цього підключіть вашу веб- камеру до USB-роз'єму комп'ютера за допомогою з'єднувального кабелю.
3
Виконайте установку драйвера пристрою з диска, йде в комплекті при покупці, і налаштуйте дозвіл та інші параметри в спеціальній утиліті або в меню «Пристрої» в панелі управління комп'ютером.
4
Встановіть вашу веб- камеру таким чином, щоб те, що ви хочете бачити, потрапляло в її кут огляду. У разі якщо її кабелю не вистачає для установки, скористайтеся спеціальними подовжувачами для USB, які продаються в комп'ютерних магазинах. Зараз вже є у продажу телевізори з встановленими на них аналогами комп'ютерних операційних систем, але навіть вони не підтримують роботу з веб-камерами, оскільки їх (камер) дані спочатку призначені для іншої платформи і просто не будуть розпізнані системою, в наслідок чого камера не зможе працювати.