Як зв'язати жилет для собаки.

Проблема одягу для домашніх собак стоїть досить гостро перед їх власниками. Де придбати, де знайти відповідний розмір, недостатній вибір кольорової гами та окреме питання - ціна подібного вироби. Тому розглянемо, як самостійно зв'язати зручний жилет для домашнього улюбленця.
Вам знадобиться
  • Пряжа, спиці, міліметровий папір для викрійки, сантиметр.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно накреслити викрійку. Основа майбутнього жилет а починається з вимірювання довжини спинки. Для цього одягніть на вихованця нашийник, не затягуючи, і сантиметровою стрічкою виміряйте довжину від нього до передбачуваного низу майбутнього жилет а (оптимально - до кореня хвоста). Запишіть отримане число і розділіть на 8, дана величина і складає величину для однієї сторони квадрата сітки викрійки. Тепер накресліть сітку на міліметровому папері, орієнтуючись на записану цифру.
2
Потім виміряйте ширину талії і обхват грудей собаки і подивіться, чи підходить по ним форма. Якщо потрібно - переробіть її в бік збільшення. В'язання починайте з гумки. Кількість петель наберіть згідно обхвату талії собаки. Поступово, у міру в'язання, збільшуйте їх кількість з правого і з лівого боку. Це потрібно для того, щоб розмір виробу відповідав обсягу грудей собаки, коли ви дійдете до прорізів для передніх лап. Для того, щоб оформити ці прорізи, закрийте в план необхідну кількість петель (з розрахунку в 2 сантиметри). Звіряйте в'язане полотно з схемою крою якомога частіше.
3
Залишаються поки ще недов'язаний петлі грудей надіньте на одну спицю і довяжіте відсутню довжину. Після цього з'єднайте жилет по лінії живота, акуратно прошийте шов тими ж нитками для в'язання та зв'яжіть це місце з передньою частиною грудей. Далі пришийте решту, що проходить між передніми лапами. Потім наберіть необхідну кількість петель для горловини жилет а й також в'яжіть гумкою необхідну довжину, щоб комір прикривав горло собаки. Акуратно закрийте всі петлі, обріжте і закріпіть нитку.
Корисна порада
Якщо ви зв'яжете і приєднайте до такого жилету рукава, у вас вийде теплий светр для домашнього улюбленця. Непогано буде виготовити кілька варіантів такого одягу в різній колірній гамі - на зміну.