Як підняти імунітет у вагітних.

Вагітність - це справжнє випробування для організму жінки. Розвивається в її утробі малюкові потрібна величезна кількість самих різних вітамінів і мікроелементів. Отримує він їх з організму своєї мами. Природно, в результаті цього відбувається сильне зниження імунітету вагітної жінки. А це може негативно позначитися не тільки на її самопочутті, а й на розвитку майбутньої дитини. Тому підвищення імунітету у вагітних - дуже важливе завдання.
Інструкція
1
Насамперед приділіть особливу увагу своєму харчуванню. Воно має бути збалансованим і в міру рясним. У вашому щоденному меню повинні бути присутніми фрукти, овочі, крупи, сир і кефір. Відмовтеся від вживання жирної, смаженої, гострої і надто солоної їжі.
2
Щоб підняти імунітет, почніть приймати спеціальні вітаміни для вагітних, але тільки ті, які порекомендує вам ваш лікар-гінеколог.
3
Якщо ви працюєте, постарайтеся не перевантажувати себе справами, не беріть роботу додому, уникайте стресових ситуацій, конфліктів з товаришами по службі або начальством. Рідше з'являйтеся в громадських місцях: транспорті, великих магазинах, метро. Відмовтеся від спілкування з явно хворими, приміром, простими людьми, інакше ви самі ризикуєте захворіти.
4
Підняти імунітет ви можете за допомогою тривалих прогулянок на свіжому повітрі. Проводьте на вулиці не менше півгодини щодня.
5
Уникайте різких перепадів температур, відмовтеся від використання кондиціонерів і вентиляторів, проводите регулярне вологе прибирання в квартирі, а також частіше провітрюйте кімнату, в якій проводите багато часу.
6
Здоровий сон - запорука відмінного самопочуття майбутньої мами і правильного розвитку малюка. Під час сну організм відновлюється і набирається сил. Тому частіше відпочивайте і більше спите. У період вагітності нічний сон повинен становити не менше 8-9 годин. Просто чудово, якщо щодня ви будете знаходити час і для денного сну.
7
Підняти імунітет під час вагітності ви можете і за допомогою деяких народних засобів. Випивайте на ніч склянку теплого молока з куркумою, кардамоном і корицею, включіть в свій раціон харчування пророщені злаки, молоде листя буряка і зелений салат, пийте свіжі овочеві і фруктові соки. Відмінно піднімає імунітет щоденний масаж литок і ступень.