Як змотувати навушники. Як правильно перемотати навушники.

Всім користувачам mp3-плеєрів доводиться стикатися з проблемою заплутаних навушників. Нехай процес їх розплутування і не занадто довгий, багатьох він дратує. Тому варто навчитися змотувати навушники так, щоб можна було ними користуватися відразу, без зайвих рухів тіла.
Інструкція
1
Змотувати навушники необхідно грамотно насамперед для того, щоб збільшити термін їх служби. Поломка навушників передусім пов'язана з розривами кабелю всередині гумової обмотки. Це означає, що зовнішніх проявів поломки у них немає, але звуку не буде все одно, або буде, але тільки в одного з вкладишів. В даний час найбільш дорогі моделі навушників володіють додатковою тканинної обмоткою поверх внутрішньої гумової. Це дозволяє знизити напругу дроти.
2
Останнім часом багато навушники стали володіти вбудованою системою змотування, яка схожа на ту, яка застосовується в рибальських спінінгах при змотуванні волосіні. Проводити такі навушники першими стали Koss і Gembird. Якщо ж в руках звичайні навушники економ-класу, то варто дізнатися про те, як самому правильно і швидко змотати навушники .
3
Необхідно взяти навушники -вкладиші в руку так, щоб міні-джек (роз'єм, який вставляється в плеєр) лежав на долоні. Тепер треба почати обмотувати провід навколо долоні, а саме навколо чотирьох пальців, починаючи з вказівного і закінчуючи мізинцем.
4
Щойно вільної залишиться тільки половина довжини проводу, потрібно зняти вже намотані петлі з пальців і перемотати їх навколо залишилася довжиною дроту.
5
В кінці даної процедури пара вкладишів вставляється в будь-яку з петель. Тепер, щоб розмотати навушники , буде потрібно всього лише вийняти з петлі вкладиші.
6
Зазначений спосіб далеко не єдиний. Якщо під рукою знаходиться плеєр, то можна вийняти з нього міні-джек, а потім обмотати провід навколо плеєра і покласти його в сумку або стіл в залежності від ситуації.
7
Для будь-яких навушників найлютішими ворогами є мороз і волога. Ні в якому разі не допускається використання навушників під дощем або снігом. Зі шкільного курсу фізики відомо, що чим холодніше середу, тим менше відстань між молекулами речовини. Через мороз внутрішнє натяг проводу сильно збільшується, що значно скорочує термін служби аудіо-гарнітури.
Сучасні навушники використовують спільно з комп'ютерами, телефонами, mp3-плеєрами, телевізорами та іншими пристроями. При виборі навушників важливо заздалегідь вивчити кілька важливих нюансів.

Де будуть використовуватися навушники

Від того, спільно з яким пристроєм будуть використовуватися навушники, сильно залежить вибір відповідної моделі. Якщо ви плануєте підключати навушники до плеєра і постійно носити їх з собою, вам слід звернути увагу на внутріканальние «вкладиші». На жаль, багато з них не здатні передати всю повноту сучасної музики. Для отримання максимальної якості звуку в будь-яких умовах використовуйте повнорозмірні навушники з системою активного шумопоглинання.

Види навушників

Подумайте, який тип кріплення підходить вам найбільше. Можна виділити наступні варіанти: - навушники з наголов'ям. Кабель може бути підключений з одного або двох сторін; - кріплення крюком. Навушники чіпляються за вушну раковину. Динаміки розташовуються навпроти слухового проходу; - потиличний кріплення. Накладні навушники, кріплення яких проходить по потилиці; - вкладиші. Це класичний варіант невеликих навушників, які вставляються у вушну раковину; - внутрішньоканальний тип. Дуже схожий на вкладиші, але навушники тримаються за рахунок силіконової (гумовою) накладки. Очевидна перевага - висока шумоізоляція. Важливо відзначити, що даний тип не рекомендований для тривалого прослуховування.

Технічні характеристики

Основними параметрами, на які варто звернути увагу при виборі навушників, прийнято вважати такі характеристики: чутливість, опір, частотний діапазон, потужність і коефіцієнт гармонійних спотворень .Мощность відповідає за гучність музики. Навушники з високою потужністю споживають більше енергії, що позначиться на швидкому розряді акумулятора плеєра або смартфона.Многіе виробники дуже люблять хвалитися широким частотним діапазоном. Людина здатна сприймати звук в діапазоні 20-20000 Гц. Проте, якщо на навушниках вказаний параметр 15-25000 Гц, це говорить про високу якість динаміків в цілому. Чутливість - ще одна характеристика, що відповідає за гучність відтворюваних звуків. Ідеальним значенням слід вважати 95 дБ і вище. З персональним комп'ютером або стаціонарної аудіосистемою прийнятно використовувати навушники з меншою чутливістю. Опір є пріоритетною характеристикою при виборі навушників для смартфона або mp3-плеєра. Пристрої з опором вище 32 Ом гратимуть дуже тихо, що не дозволить вам насолодитися музикою. Краще вибрати навушники з опором 16-32 Ом.

Навушники та гарнітури для будинку

При виборі навушників для дому зверніть увагу на довжину і якість дроти. Для підключення пристроїв до телевізора існують спеціальні моделі з довжиною кабелю більше 3.5 метрів. При роботі за комп'ютером ідеальним рішенням буде покупка гарнітури - навушників з вбудованим мікрофоном.

Бездротові навушники

При виборі даного типу слід виділити дві характеристики: тип радіопередачі і принцип електроживлення. Пристрої з інфрачервоним передавачем працюють тільки в зоні прямої видимості адаптера. Якщо ви плануєте прослуховувати музику, переміщаючись по квартирі, придбайте навушники, працюючі по радіоканалу або Bluetooth. Деякі фірми випускають моделі з вбудованим акумулятором. Очевидний плюс - відсутність необхідності періодично міняти батарейки. На жаль, через приблизно рік активного використання ємність акумулятора може значно знизитися. Вам доведеться підключати навушники до док-станції набагато частіше.

Висновок

Найголовніше: обов'язково приміряйте навушники перед покупкою. Краще навіть провести в них 10-15 хвилин. Багато, навіть найвдаліші моделі навушників, не підходять певним людям зважаючи індивідуальних особливостей. Навушники не повинні тиснути на вушну раковину, амбушюри повинні бути м'якими. Для тривалого використання краще вибирати моделі з тканинної обробкою - в них вуха не будуть сильно потіти.