Як прикрасити дзеркало у ванній. прикрасити рамку для дзеркала старими ключами.

У ванній кімнаті зазвичай не так вже й багато місця для різних прикрас і декоративних елементів. Тому таким елементом можна зробити вже наявні - полицю, стаканчик, мильницю або дзеркало.
Вам знадобиться
  • - шматок дерев'яної дошки або фанери;
  • - стара тканину;
  • - ножиці;
  • - клей.
Інструкція
1
Вийміть дзеркало з рами (якщо вона є). З різних непотрібних вам шматочків тканини виріжте пелюстки різного кольору. На фанеру або лист дуже щільного картону наклейте ці пелюстки, накладаючи один на одного. Залиште в середині місце для дзеркала. Краще, якщо лист фанери буде круглим, тоді дзеркало в рамі буде нагадувати квітку. Приклейте саме дзеркало до фанери так, щоб вийшла рамка з пелюсток. По краю самого дзеркала наклейте бісер, старі намиста або браслети. Такий вид декорування підходить для невеликих дзеркал.
2
Можна прикрасити дзеркало мозаїкою. Купуйте дерев'яну рамку підходящої форми і розміру, обробіть її наждачним папером. Олівцем намітьте контур майбутнього малюнка, який ви хочете викласти. Шматочками для мозаїки може служити битий посуд, оскільки керамічної плитки, черепашки і т.д. Приклейте їх по контуру на рамку звичайним клеєм ПВА, залиште сушитися. Після цього нанесіть товстий шар затірки на мозаїку звичайної губкою. Зайве видаліть, протріть мозаїку, щоб видалити надлишки затірки.
3
Можна створити оригінальну рамку для дзеркала в техніці декупаж. Знайдіть відповідну дерев'яну рамку, вийміть картонку, саму рамку пофарбуйте фарбою білого кольору. З красивих серветок виріжте малюнок і приклейте до рамки. Можна обклеїти її та однотонними серветками, а вже зверху нанести орнамент. Такий спосіб декорування найпростіший. Можна додати вашому дзеркалу ефект «старіння». Для цього покрийте рамку спеціальним кракелюрний лаком. Чим товстіший шар лаку, тим «старше» рамка.
4
Є й інші оригінальні способи прикраси дзеркал. Можна використовувати замість рамки полотно і розфарбувати його так, як вам потрібно. Можна викласти малюнок на рамці за допомогою фігурних макаронів або печива, а потім покрити лаком. Можна навіть обшити рамочку різної тканиною, зробити зборки, прикрасити бісером, оксамитом, мереживами і т.д. Можна навіть акриловими фарбами намалювати що-небудь на самому дзеркалі, але зображення не повинно бути невеликим, щоб не заважало основної функції дзеркала.