Як позбутися від корости. Як позбавиться від корости бензилбензоату.

Сильний свербіж, викликаний впровадженням і переміщенням в верхньому шарі шкіри паразитів - чесоточного або павутинного кліща - є першою ознакою захворювання, званого коростою. Починаючись в місці проникнення кліща в шкіру, короста швидко поширюється по всій її поверхні. Необхідно термінове вжиття заходів, адже це дуже заразне захворювання.
Вам знадобиться
  • - «Спрегаль»
  • - бензилбензоат
  • - сірчана мазь
Інструкція
1
Оглянувши тіло, переконайтеся, що зараження відбулося саме коростяних кліщів. На шкірі помітний не сам кліщ, а ходи, які він прокладає в верхньому її шарі - дермі. Це виглядає, як сіруваті лінії від 2 до 8 мм, що нагадують подряпини, іноді помітні невеликі пухирці - сліди укусів. Найчастіше зараження починається з рук, але буває і інша локалізація.
2
Негайно звертайтеся до лікаря - ви заразні. Якщо в родині сталося зараження у когось одного, лікування належить всій родині. Лікар не тільки порадить, як позбутися корости, а й підкаже найбільш щадні способи. У дитячих садках і школах оголошується карантинний режим.
3
Якщо ви виявили лише кілька подряпин або прищиків, то поспішіть в аптеку і придбайте кошти від корости. Постарайтеся якомога швидше вжити заходів. За станом шкіри продовжуйте спостерігати. Візит до лікаря в разі легкого зараження все одно актуальне.
4
Одним з найбільш ефективних препаратів на сьогоднішній день є «Спрегаль». Крім нього використовуються бензилбензоат, сірчана мазь і ін. Для грудних і маленьких дітей використовують більш щадні препарати. Всі кошти застосовувати виключно зовнішньо, відповідно з доданими інструкціями. В основному обробляється не тільки уражену ділянку, а й вся поверхня шкіри. Митися в дні лікування не можна.
5
В період лікування необхідно щодня міняти натільну і постільну білизну. Дезінфікувати його кип'ятінням і ретельним прогладжуванням. Верхній одяг також обов'язково гладити. Вологе прибирання в приміщенні проводити бажано з використанням дезінфікуючих засобів, особливу увагу приділити тим поверхням, яких стосуються руками.
6
При дотриманні всіх рекомендацій ви зможете позбутися від корости протягом 1-2 тижнів.
Зверніть увагу
Це питання є актуальним і донині. Короста є досить широко розповсюдженим захворюванням, заразитися яким може будь-яка людина. Передається дане захворювання при прямому фізичному контакті з інфікованою людиною, або ж через загальні предмети користування - рушники, посуд, постільна білизна.
Корисна порада
Короста - хвороба від бруду. На першій стадії на тілі з'являються червоні висипання в області живота. Одним з найбільш вірних шляхів встановлення корости є виявлення коростявих ходів (дрібних сірих або білих дуже тонких нітеобразних сіточок поблизу папул (прищиків). Найдієвіший засіб на сьогоднішній день це Спрегаль.