Як додати шрифти в Аutocad.

AutoCAD - це програма, за допомогою якої виконуються різні роботи з кресленнями. Як і більшість редакторів, вона містить меню шрифтів, які так само як і для інших програм, можна завантажувати в її меню.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Завантажте шрифти , які вам необхідно використовувати при виконанні робіт в програмі AutoCAD. Ви можете знайти їх в інтернеті або скопіювати у когось зі своїх знайомих - це абсолютно неважливо. Скопіювати вміст папки із завантаженими шрифтами.
2
Відкрийте меню «Мій комп'ютер», перейдіть до того жорсткого диску, на який була виконана раніше установка програми AutoCAD. За умовчанням вона встановлюється в директорію Program Files, далі йде папка AutoCAD, яка може містити в найменуванні рік випуску встановленої у вас версії.
3
Відкрийте директорію Fonts. У різних версіях програми вона може перебувати в різних директоріях, тому якщо ви не знайдете її в головній папці, уважно перевірте вкладені. Вставте туди скопійовані вами шрифти .
4
Зверніть увагу, що при внесенні змін програма AutoCAD має бути в обов'язковому порядку закрита, оскільки надалі вона просто не «побачить» вироблені зміни. Після копіювання запустите програму.
5
Скористайтеся також установкою шрифтів в систему. Для цього завантажте їх з інтернету або іншого джерела, скопіюйте і вставте в меню «Шрифти» на панелі управління вашим комп'ютером. Після цього перезавантажте програму AutoCAD і перевірте, оновився чи в ньому список доступних шрифтів. При їх завантаженні завжди перевіряйте вміст антивірусною програмою до розміщення в системних директоріях.
6
У разі якщо у вас на комп'ютері є папка з добре працюючими шрифтами в усіх програмах, на всякий випадок створюйте її резервні копії перед копіюванням в неї нових, також робіть копії на знімних носіях, щоб після переустановлення операційної системи вам не довелося б скачувати їх заново. Зверніть увагу, що шрифти можуть по-різному працювати в різних версіях AutoCAD.
Корисна порада
Зберігайте копії папок з добре працюючими шрифтами.