Як використовувати велотренажер.

Велосипедні тренажери використовуються з метою розвитку витривалості та зміцнення мускулатури. За допомогою велотренажерів легко домогтися спалювання зайвих калорій і скинути непотрібні кілограми.
Інструкція
1
В даний час поширені велотренажери двох модифікацій - з вертикальною посадкою і з перекинутої спинкою, при цьому функціонують вони однаково. Перш ніж приступити до тренувань на велотренажері, бажано проконсультуватися з лікарем.
2
Проводите тренування не раніше, ніж через дві години після їди, а вечірнє тренування закінчуйте за дві години до сну.
3
Заняття на тренажері виконуйте регулярно і за індивідуально підібраною програмою. Початківці любителі спорту мають займатися по 20-30 хвилин в день 3-4 рази на тиждень, а підготовлені по 40-60 хвилин 4-6 разів на тиждень.
4
Починати використовувати тренажер потрібно з легкої розминки - простих і звичайних загальнодоступних вправ. Це можуть бути присідання, нахили і повороти тулуба.
5
Щоб приступити до тренувальних занять на велотренажері необхідно: зручно розміститися на сидінні; відрегулювати сидіння по висоті; відрегулювати положення керма; поставити ноги на педалі; включити монітор комп'ютера натисненням кнопки або педалі; встановити програму тренування; почати крутити педалі.
6
Слід знати, основними функціями, підтримуваними комп'ютером велотренажера, є фіксація загального часу з початку тренування; визначення поточної швидкості руху; фіксація пройденої відстані; кількість спожитих калорій. Всі ці дані відображуються на моніторі. Контролюйте кожен параметр при тренуваннях.
7
Щоб закінчити тренувальні заняття, повільно зменшуйте швидкість до повної зупинки. При повній зупинці тренажера в верхньому куті монітора з'явитися знак «Стоп».