Як накручувати на крупні бігуді. Як завивати волосся на бігуді.

Бігуді є старим і перевіреним пристосуванням для додання волоссю бажаних форм. Причому, з їх допомогою можна не тільки отримати пружні локони, але і розпрямити кучеряве від природи волосся. Як же накручувати волосся на великі бігуді?
Інструкція
1
Великі бігуді можна використовувати для довгого волосся практично будь-якого типу - прямих, хвилястих або кучерявого. Правда, ефект від накручування буде трохи разлічаться.Как правило, на прямих волоссі бігуді великого діаметра використовують для додання зачісці необхідного обсягу. Не варто очікувати, що в результаті ви отримаєте хвилі або тугі локони. Власниці хвилястою або кучерявою шевелюри застосовують цей тип бігуді при необхідності розпрямити волосся.
2
Вимийте волосся і підсушіть їх за допомогою рушники або фена та щітки. Злегка сбризнете фіксатором.
3
Почніть накручувати волосся з середини голови. За допомогою ручки гребінця відокремте трикутну пасмо на маківці. Вона повинна бути вже, ніж довжина бігуді. Щоб зменшити час сушіння, намагайтеся брати не занадто товсті пасма.
4
Відтягніть волосся, розташувавши їх перпендикулярно поверхні голови, і ретельно розчешіть. Прикладіть кінчики до бігуді і, притискаючи пальцем, щільно закручуйте до тих пір, поки котушка НЕ пригорнеться до поверхні голови. Переконайтеся в тому, що валик лежить на голові, щільно примикаючи до коріння вашого волосся. Намагайтеся не смикати пасмо і не закручувати її занадто туго - це може послабити коріння волосся і привести до їхнього випадання.
5
Закріпіть бігуді за допомогою шпильки, встромивши її під кутом в 45 градусів таким чином, щоб кінчик пристосування уперся в шкіру голови. Вставляти шпильки слід проти напрямку накручування - якщо пасмо закручена всередину, то шпилька вставляється зверху і спрямована до голови. Якщо назовні - шпилька повинна дивитися строго вниз.
6
Накрутите залишилися пасма по аналогії. При необхідності зволожите підсохлі пасма з пульверизатора.
7
Дочекайтеся повного висихання волосся. Акуратно зніміть бігуді і розчешіть волосся. Закріпіть зачіску, завдавши на неї лак.