Як перенести папку Documents.

Папка «Мої документи» (My Documents) за замовчуванням розташована на диску з системою. У ній можуть міститися не тільки ті файли, які зберіг користувач. Багато ігри та програми вибирають папку My Documents для створення save-файлів або записи будь-яких інших даних.
Інструкція
1
Якщо ви хочете звільнити простір на диску з системою або ж підстрахуватися від втрати даних, перенесіть папку My Documents на будь-який інший локальний диск свого комп'ютера. Операційна система безболісно перенесе такий «переїзд» і без праці вважає дані з папки, незалежно від того, в якій директорії вона знаходиться.
2
Натисніть на кнопку «Пуск» або на клавішу Windows, в «Головному меню» виберіть папку My Documents і клікніть по її значку правою кнопкою миші. У випадаючому меню елемента виберіть останній пункт «Властивості». Інший варіант: перейдіть на «Робочий стіл» і клікніть по значку My Documents правою кнопкою миші, у випадаючому меню також виберіть пункт "Властивості".
3
Якщо ви не бачите елемент My Documents на своєму «Робочому столі», налаштувати його відображення можна за допомогою компонента «Екран». В меню «Пуск» виберіть «Панель управління» і викличте з категорії «Оформлення і теми» значок «Екран». Або ж клікніть в будь-якому місці «Робочого столу» правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню пункт «Властивості». У вікні, перейдіть на вкладку «Робочий стіл», натисніть кнопку «Налаштування робочого столу» і на вкладці «Загальні» відкрився нового вікна встановіть маркер в поле навпроти елемента My Documents, застосуйте нові налаштування і закрийте вікно «Властивості: Екран».
4
Після того як ви відкриєте вікно властивостей папки My Documents, відкрийте вкладку «Папка призначення». В групі «Розміщення кінцевої папки» вкажіть нову директорію, в якій повинна розташовуватися папка My Documents. Зробити це можна кількома способами. Введіть новий шлях до папки з клавіатури або пройдіть в потрібну директорію, створіть порожню папку з ім'ям My Documents, скопіюйте з адресного рядка шлях до неї і вставте цей шлях у вікні властивостей папки My Documents. Натисніть на кнопку «Застосувати» і закрийте вікно. Перевірте правильність розміщення папки My Documents через елемент «Мій комп'ютер».
Зберігати папку «My Documents» (Мої документи) не завжди буває зручно на тому ж диску, що й системні файли. Адже в надзвичайних ситуаціях операційну систему доводиться встановлювати заново без попередньої підготовки і без резервного копіювання потрібних файлів. В цьому випадку файли, що містилися в папці «My Documents» будуть загублені назавжди. Краще не доводити до крайнощів і перенести папку «My Documents» на інший диск, поки система функціонує нормально.
Інструкція
1
Щоб перенести папку «My Documents» на інший диск, для початку визначтеся, який це буде диск, чи вистачає на ньому місця. Для цього уточніть розмір папки «My Documents» і обсяг вільного простору на тому диску, куди ви плануєте перенести папку.
2
Щоб визначити розмір папки «My Documents», клікніть на неї з робочого столу правою кнопкою миші і виберіть з меню, що випадає команду «Властивості». Перейдіть у вікні на вкладку «Загальні» і запам'ятайте або запишіть дані, зазначені в рядку «Розмір». Визначити вільний простір на диску можна аналогічним способом: увійдіть в папку «Мій комп'ютер» і виберіть потрібний диск. Клацніть на його іконці правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть команду «Властивості», оцініть вільний простір на вкладці «Загальні».
3
На тому диску, на який ви збираєтеся перенести папку «My Documents», створіть нову папку і назвіть її «My Documents». Створити нову папку можна з рядка меню «Файл». Виберіть команду «Створити», з випадаючого меню виберіть рядок «Нову папку». Введіть ім'я папки («My Documents»), клікніть мишею в будь-якому місці вікна, щоб завершити введення. Те ж саме можна зробити, якщо натиснути правою кнопкою миші по будь-якому вільному місцю у вікні, з випадаючого меню вибрати ті ж пункти («Створити» і «Нову папку»).
4
Перейдіть на робочий стіл і клікніть правою кнопкою миші на іконці папки «My Documents». Виберіть команду «Властивості». У вікні, перейдіть на вкладку «Папка призначення». Пам'ятайте, що на робочому столі відображається тільки ярлик папки, а сама вона знаходиться в іншому місці.
5
У рядку «Розміщення кінцевої папки» вкажіть адресу щойно створеної вами папки. Для цього відкрийте створену папку, скопіюйте з адресного рядка адресу її розміщення і вставте цю адресу в поле на вкладці «Папка призначення». Інший спосіб: натисніть на кнопку «Перемістити» і у вікні, вкажіть шлях до щойно створеної папці, переміщаючись по гілках каталогу. Вказавши шлях до папки, натисніть кнопку «Застосувати» і підтвердіть переміщення папки у вікні. Дочекайтеся, поки вміст папки «My Documents» переміститися в нову директорію. Натисніть кнопку «OK» або «Х», щоб закрити вікно властивостей папки «My Documents».