Як використовувати яєчні білки.

При виготовленні деяких кондитерських виробів або домашнього морозива найчастіше потрібна використовувати велику кількість яєчних жовтків. А що робити з білками, що залишилися після цих кулінарних експериментів? Для досвідченого кулінара тут немає ніякої проблеми.
Інструкція
1
Здорова піщаЯічний білок містить менше калорій, ніж яєчний жовток. У стандартному яйці на жовток припадає 59 кКал, а на білок всього 17 кКал. Крім того жовток содержіт4,5 г жирів, з них 1,6г насичених, а в білку всього 0,06 г жирів і зовсім немає насичених. Тому прихильники здорового способу життя вважають за краще готувати різні фрітатта, омлети і яєчня тільки на білках. У багатьох рецептах випічки, де потрібна одне або декілька цілих яєць, вони також використовують лише білок. І це цілком правомочна заміна. Замість одного яєчного жовтка потрібно взяти білок від двох яєць, отже, щоб замінити одне ціле яйце потрібні білки від 3 яєць.
2
Світлий бісквітНежний повітряний вологий світлий бісквіт для торта «Їжа ангелів» готується на основі великої кількості білків. Для одного торта потрібно не менше 12 яєчних білків. Їх збивають з цукром в піну, а потім обережно додають борошно і ароматизатори. Цей бісквіт відомий тим, що не вимагає ніякого масла - ні вершкового, ні рослинного, а також ніяких кондитерських жирів.
3
Безе і меренгіПожалуй, найпоширеніший спосіб використовувати білки - приготувати безе або меренгу. Існує безліч рецептів цих ласощів - це лимонна і полунична меренги, польський торт з безе, невеликі тістечка безе з горішками і меренги, службовці ошатним і смачним верхнім шаром в солодких пирогах. Прекрасний і знаменитий десерт Павлова з безе, збитих вершків і свіжих ягід.
4
Мигдальне печиво М'яке повітряне мигдальне печиво також вимагає великої кількості білків. Італійці готують на мигдальною борошні і білках знамениті крихітні амаретто, французи випікають різнокольорові макаруни з кремовою начинкою та глянцеві фінансів, американці люблять мигдальне печиво з кокосовою стружкою.
5
ГлазурьБлестящая гладка біла глазур, звана королівської, складається з яєчних білків, цукру і невеликої кількості лимонного соку. Такий глазур'ю покривають кекси, торти і печиво.
6
Заморожені білки Якщо ви вирішили, що робити з білками, але не хочете використовувати їх в найближчі дні, просто заморозьте їх. Візьміть звичайні формочки для льоду, наповніть їх яєчним білком і приберіть в морозилку. Діставайте кубики яєчного льоду з холодильника в міру необхідності, размораживайте при кімнатній температурі і використовуйте так, як ви використовували б свіжий білок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=h3wHF8etzT4