Як кинути курити назавжди.

Так легко в перший раз взяти сигарету і зробити затяжку - ніхто не замислюється в цей момент, як же складно буде через кілька років зламати сигарету і забути п'янкий заспокійливий аромат тютюнового диму, який вже встиг міцно ввійти в повсякденне життя. Але немає нічого неможливого, варто набратися сил і кинути курити раз і назавжди.
Інструкція
1
Тільки дуже сильні духом люди можуть сказати собі тверде «ні» і більше ніколи не брати сигарети. А може, ви ставитеся до них, і у вас теж вийде розірвати порочне коло в один день і кинути палити. Тільки не треба переносити це «ні» щоразу на завтра або понеділок.
2
Якщо тяга до тютюну дуже сильна і своєї сили волі не вистачає, то варто звернутися за допомогою до психотерапевта і зробити кілька гіпнотичних сеансів. Успіх забезпечений тільки тим, хто сам хоче кинути курити. Народні цілителі, попросту сказати «бабки», теж можуть зробити кодування від куріння. На жаль, серед них багато шарлатанів.
3
Можна пробувати відвикнути від тютюну самому, без шкідливого вторгнення в підсвідомість. Для цього є антинікотинові жуйки, пластирі, таблетки та електронні сигарети. Якщо ще убезпечитися від компанії курців і завантажувати себе роботою в моменти загострення тяги до куріння, то поступово організм звикне до життя без тютюну.
4
Східна медицина творить чудеса, тому варто відвідати який-небудь центр і зробити курс голковколювання. Процедура не з найприємніших, але дозволяє кинути курити легко.
5
А взагалі, щоб забути про куріння, треба повністю переглянути свій спосіб життя. Дуже важко втриматися і не взяти сигарету, якщо багато часу доводиться проводити з людьми, що палять. Звичайно, нерозумно міняти основну роботу і друзів, але зайнятися фітнесом, ходити в турпоходи, просто бігати вранці почати ніколи не пізно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HZ_tzJ9vqFM