Як перевести в готівку wmr.

Якщо у вашому місті немає атестованих обмінних пунктів WеbMoney, швидко отримати готівку з гаманця WMR ви зможете через системи грошових переказів: «Юністрім», Сontact, Migom і т.п. А якщо гроші вам потрібні не дуже терміново, замовте звичайний переказ на банківський рахунок, тоді через пару днів ви зможете отримати свої фінанси у відділенні банку або в банкоматі. Якщо банківського рахунку у вас немає, замовте переклад Поштою Росії.
Інструкція
1
Зверніть увагу, що для виведення готівки вам потрібно мати атестат не нижче формального і відправити в центр атестації WebMoney скани свідоцтва ІПН та паспорта: сторінки з фотографією і з пропискою. У робочий час перевірка документів займає максимум пару годин. Другий важливий момент - відправником та одержувачем переказу має бути один і той же чоловік. Тобто, легально вивести гроші зі свого гаманця ви безпосередньо зможете тільки на власне ім'я (домашня адреса, банківський рахунок). Адресувати переклад іншій людині офіційно не можна.
2
Запустіть програму Webmoney Keeper, щоб зняти гроші з рахунку. Відкрийте в Keeper'е вкладку «Мої Webmoney». Натисніть на посилання «Вивести WM» - з'явиться список всіх доступних способів виведення грошей.
3
Замовте висновок WMR грошовим переказом без відкриття банківського рахунку, натиснувши на відповідне посилання. У вікні, виберіть систему переказів, через яку вам краще буде отримати гроші - для прикладу використовувалася система «Юністрім».
4
Авторизуйтесь в системі переказів через Keeper Classic. Перевірте паспортні дані, які значаться в системі. Якщо в них є невідповідності, виправте відомості, інакше ви не зможете отримати переклад. Якщо дані вказані правильно, натисніть на кнопку «Далі».
5
Виберіть пункт видачі переказів «Юністрім», в якому вам буде зручніше отримати гроші. Введіть суму, яку ви хочете отримати на руки - в рядках нижче відобразиться результат з урахуванням відсотків, що буде списаний з вашого рахунку. Натисніть на кнопку «Далі». На наступній сторінці поставте галочку, що підтверджує вашу згоду з договором публічної оферти, і підтвердіть переклад.
6
Зачекайте, кілька хвилин. Як тільки гроші будуть перераховані, на екрані вашого комп'ютера з'явиться повідомлення з контрольним номером переказу. Запишіть його, візьміть паспорт і вирушайте в вбрання відділення «Юністрім». Повідомте оператору контрольний номер і суму переказу, дайте свій паспорт для перевірки. Розпишіться в платіжці і отримаєте свої гроші.
7
Оберіть на вкладці «Мої WebMoney» посилання для виведення грошей на банківський рахунок або поштовим переказом, якщо ви віддаєте перевагу отримати гроші таким способом. Авторизуйтесь в системі через Keeper.
8
Введіть у поля на сторінці реквізити свого банківського рахунку або домашню адресу, якщо ви вибрали поштовий переказ. Вкажіть суму переказу. Зверніть увагу, що таким чином ви можете замовити висновку суму не менше 100 р.
9
Погодьтеся з договором ТОВ «Агентство Гарантій» - поставте галочку у відповідній графі - і підтвердіть переклад. Після перевірки вказаних вами реквізитів система надішле вам на Keeper рахунок. Коли ви підтвердите оплату рахунку, гроші будуть зняті з вашого WMR-гаманця і спрямовані за вказаною вами адресою. Платіж надійде в банк або на поштову адресу приблизно через два дні. Якщо ви передумали робити переказ, просто відмовтеся від оплати рахунку - вся сума залишиться у вашому гаманці.