Як розносити нові туфлі. Як розносити взуття феном.

Носіння тісної і вузької взуття доставляє масу незручностей і хворобливих відчуттів. Щоб не мучити себе, залучив мозолі, улюблені туфлі можна просто викинути і купити нові, а можна витратити трохи часу на їх розтягування.
Інструкція
1
Нанесіть на туфлі товстий шар крему для взуття та залиште їх на 15-20 хвилин, після чого розітріть крем щіткою. Надіньте туфлі і походіть в них кілька годин. Нанесіть крем повторно і залиште на 12-24 години. Крем повинен підходити за кольором або бути безбарвним. Замість взуттєвого крему можна використовувати дитячий. Цей спосіб підійде, якщо взуття необхідно розносити зовсім небагато.
2
Більш радикальний спосіб - це застосування спирту. Акуратно налийте в туфлі спирт, надіньте шкарпетки і походіть у взутті доти, поки спирт не висохне. Спиртом можна спалити шкіру ніг, тому обробіть стопи жирним кремом. Якщо у вас замшеві туфлі , то замість спирту використовуйте пиво. Пивний запах можна усунути, провітривши туфлі або насипавши в них соди на 1-2 години.
3
Налийте в целлофа нові пакети води і щільно їх зав'яжіть. Вкладіть пакети в взуття, акуратно розправивши їх. Приберіть туфлі в морозильну камеру. При замерзанні вода розширюється, і це властивість допоможе розтягнути вашу взуття. Такий спосіб не підійде для лакових туфель, так як від сильного холоду лак може тріснути.
4
Розтягнути туфлі можна за допомогою високої температури. Нагрійте взуття і походіть в ній 30-60 хвилин. Нагріти можна феном, парою або загорнувши взуття в тканину, попередньо змочену в окропі. Цей метод особливо добре допомагає розтягнути туфлі з тканини.
Корисна порада
Існують спеціальні професійні засоби, за допомогою яких можна розтягнути взуття. Такі кошти можна купити у взуттєвих магазінах.Еслі розтягнути взуття самостійно вам не вдалося, то зверніться до взуттьовикам. У майстернях існують спеціальні колодки, за допомогою яких вашу взуття розтягнутий до потрібного размера.Ношеніе тісного взуття може привести до утворення мозолів, тому на деякі ділянки стопи наклейте пластир заздалегідь.