Як зробити підлоговий світильник.

Хочеться прикрасити свій будинок оригінальними речами, вразити гостей і друзів майстерністю своїх рук. Можна самостійно виготовити багато предметів інтер'єру - вішалки, полиці, рамки для картин і фотографій і навіть світильники.
Вам знадобиться
  • - стандартний пластмасовий патрон із зовнішньою різьбою;
  • - кріпильний пластмасове кільце, відповідне різьбі патрона;
  • - провід 1.5х2 багатожильний мідний в подвійній ізоляції.
Інструкція
1
Способів виготовлення саморобних світильників багато. Ось найбільш простий. Вам знадобиться велика повітряна куля. Надійти його так, наскільки це максимально можливо. Зауважте куля ниткою, щоб він не здувся. Налийте клей або крохмаль в піднос для фарби. Занурте рисовий папір в клей і обліпили нею повітряна кулька. Якщо ви не знайшли в магазинах рисовий папір, підійде будь-яка, яка добре вбирає вологу. Обмотайте паперової мотузкою куля, це додасть майбутньому світильника міцності.
2
Щоб зробити світильник більш оригінальним і красивим, другий шар паперу повинен бути іншого кольору. Замість паперу можна взяти великі і висохлі листя дерев. Залиште заготовку сохнути. Коли обидва шари повністю застигнуть, проткніть кулю, щоб у вас залишився порожній, зроблений вами плафон. Тепер міцним скотчем примотати його до картонного кільцю. Знайдіть дерев'яну дощечку будь-якої форми, але за розміром більше кільця (підійде те, що залишається від використаного скотчу). Прикріпіть до дошки патрон.
3
Проведіть потрібні шнури і дроти, вкрутіть лампочку потужністю не більше 25 Вт Поставте на дощечку плафон. Такий світильник можна використовувати як підлоговий, так і в настільному варіанті, в залежності від розміру повітряної кулі.
4
Можна зробити по-іншому. Вам потрібно велика кількість жорсткого фатину. Виріжте коло діаметром 160 см, всередині цього кола ще одне коло, діаметром 20 см. У вас повинно вийти п'ять кіл, зовнішній діаметр кожного наступного шматка тканини повинен бути менше попереднього на 20 см.
5
Перше коло - 160 см, другий - 140 і т.д. Накладіть тканину один на одного в порядку убування їх розміру. Внутрішні кільця повинні збігатися. Скріпіть їх великими стібками так, щоб вийшли збірки. Дістаньте з старого світильника жорсткий каркас для абажура і пришити до вашого. Тепер виготовте основу для світильника з переплетеної мідного дроту або візьміть оброблену дерев'яну палицю. Закріпіть на основі патрон, проведіть дроти, вкрутіть лампочку і встановіть абажур.