Як лікувати незагойна рану.

До незагойним ран відносяться дефекти покривів і глублежащих тканин, які розвиваються при їх омертвінні, з відсутністю або слабовираженним процесом регенерації та їх хронічного перебігу. Такі рани утворюються при розладах крово- і лімфообігу, змінах стінок судин при облітеруючому ендартеріїті, артериосклерозе, хвороби Рейно, травматичних пошкодженнях, розвитку інфекцій. Також розлади обміну, трофічні виразки і виразки пухлин викликають утворення загоюються ран.
Вам знадобиться
  • - цибуля ріпчаста, морква, оливкова олія;
  • - смола сосни, бджолиний віск, мед, горілка.
Інструкція
1
Лікування ран повинно бути радикальним - необхідно усунути причини, що викликали появу рани. Важливо забезпечити дотримання визначених умов, що сприяють загоєнню. Усунете застій лімфи і крові в області знаходження рани. Забезпечте ретельний туалет шкірного покриву навколо рани, відтік тканинних рідин з рани в пов'язку повинен бути регулярними. Для цього застосовують пов'язки з гіпертонічним розчином хлориду натрію, що очищає рану і покращує живлення живих тканин. Для прискорення розплавлення омертвілих тканин, застосовують протеолітичні ферменти - трипсин, химопсин та ін.
2
Коли рана заповниться г рану ляціямі, переходять до мазеві пов'язки з індиферентної маззю і прижиганиями нітратом срібла.
3
Необхідно активізувати імунобіологічні і регенеративні здібності організму хворого шляхом калорійного, багатого вітамінами харчування, виконанням лікувальної фізкультури та періодичним переливанням невеликих доз крові.
4
Дуже часто застосовується оперативне лікування не загоюються ран, із звільненням рани від патологічних г рану ляцій і рубців, що ускладнюють кровопостачання тканин дна і стінок дефекту. Потім роблять пластичне закриття дефекту тканин шкірою.
5
Існує безліч способів народної медицини, за допомогою яких часто вдається впоратися з такими ранами. Вилийте на сковороду 100 мл оливкової олії, коли воно нагріється, покладіть в олію стерту на дрібній тертці моркву невелику і головку ріпчастої цибулі середнього розміру. Підсмажте цибулю і моркву до золотистого кольору. Потім злийте масло з сковороди, в якому смажилися овочі, в стерильну баночку. Нанесіть на марлеву серветку, складену в декілька рядів, приготоване масло і накладайте її на рану , після обробки її перекисом водню.
6
При нагноєнні ран приготуйте наступний склад. Візьміть в рівній кількості смолу сосни чи ялини, бджолиний віск, мед, горілку, помістивши все компоненти в металевий посуд, поставте на повільний вогонь. Постійно помішуючи, доведіть склад до однорідного стану, але не давайте закипіти. Зніміть з вогню і злийте в стерильну банку, яку помістіть в темне місце. Нанесіть приготовлену мазь шаром 0,2-0,3 см на стерильну марлеву серветку і накладіть на рану , яку попередньо обробіть перекисом водню (один раз на добу). Міняйте пов'язки 3 рази на день. Курс лікування залежить від стану рани.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=leYPqQvsc4k
Зверніть увагу
Народних засобів лікування багато, але перш ніж їх застосовувати, необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем.