Як перейменувати диск С. перейменували диск c vista.

Кожному розділу жорсткого диска операційною системою присвоюється певна літера. Але це не означає, що її не можна змінити. Наприклад, вам потрібно підключити ще один вінчестер, і щоб уникнути плутанини ви хочете привласнити деяких розділах нові літери. Якщо на двох жорстких дисках є розділ С, то, відповідно, на одному з вінчестерів його потрібно перейменувати.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows;
  • - програма Norton PartitionMagic 8.0.
Інструкція
1
Перший спосіб перейменування розділу С - це використання стандартних засобів операційної системи. Натисніть «Пуск». Виберіть «Усі програми» і перейдіть в «Стандартні». У стандартних програмах виберіть «Командний рядок». Запустіть цей інструмент. У виниклому вікні командного рядка введіть Compmgmt.msc.
2
Відкриється вікно «Керування комп'ютером. У його правій частині знаходиться рядок «Сховище». Клацніть по цьому рядку подвійним лівим клацанням мишки. У наступному вікні також клацніть двічі мишкою по рядку «Управління диска ми». Спливе вікно, в якому буде список розділів жорсткого диска .
3
Натисніть по диску С правою кнопкою мишки і в контекстному меню виберіть «Змінити букву диска або шлях до диска». З'явиться ще одне вікно, в якому слід вибрати «Змінити». У наступному вікні натисніть по стрілочки, яка розташовується у верхньому правому куті.
4
З'явиться список букв, в якому і виберіть нову. Якщо ваш диск С є системним, то ви побачите повідомлення, що деякі програми, які використовують цю букву, можуть після перейменування перестати працювати, так що враховуйте це. Натисніть «Так». Після цього буква диска буде змінена.
5
Також слід враховувати, що в деяких випадках змінити диск С, якщо він є системним, за допомогою стандартних засобів операційної системи можна. У такій ситуації вам потрібно додаткове програмне забезпечення. Скачайте з інтернету програму Norton PartitionMagic 8.0. Встановіть її на жорсткий диск комп'ютера. Запустіть програму.
6
Після її запуску в основному меню буде список розділів жорсткого диска . Натисніть по розділу З правою кнопкою мишки. Далі наведіть курсор на рядок «Додатково». З'явиться ще декілька параметрів контекстного меню, серед яких виберіть «Змінити букву диска ». Потім натисніть по стрілочки і в списку букв виберіть потрібну. Натисніть OK. Закрийте програму. При її закритті з'явиться запит про зміну налаштувань. Прийміть його і перезавантажте ПК.