Як почати вчити букви.

Інтерес до букв у всіх дітей проявляється в різному віці, частіше - починаючи з чотирьох років. Але зараз кожна матуся займається розвитком свого малюка з раннього віку. Як же почати вчити букви з крихіткою?
Інструкція
1
Намагайтеся поступово ненав'язливо показувати літери . Постійно придумуйте щось нове для того щоб підтримати інтерес дитини до їх вивчення. Насамперед вивчіть з дитиною звуки, навчіть його вимовляти той чи інший звук, знаходити його в словах і називати слова, що починаються з нього.
2
Після того як ваш малюк опанує звуками, починайте його знайомити з символами звуків - буквами. Наприклад, з тією, на яку починається ім'я крихти - так він точно запам'ятає її швидко і з задоволенням. Для закріплення зліпіть цю букву з пластиліну або з тіста (її можна потім випекти і з'їсти).
3
Придбайте мовець плакат-абетку, книги з озвученим алфавітом або просто барвисті у віршах і картинках. Грайте в різноманітні ігри-посібники. Приміром, в лото: до простих слів підбирайте літери (в цей момент озвучуйте їх); оклейте кубики з усіх боків буквами, кидайте їх по черзі і озвучуйте випала букву.
4
Використовуйте для вивчення букв магнітний алфавіт. Букви на магнітах прикрепляйте до холодильника, нехай малюк періодично підходить до нього і співає їх.
5
Зображуйте літери своїм тілом, залучайте дитину в цю гру. Тілесна пам'ять допоможе запам'ятати літери . Або для кожної літери придумайте образ (наприклад, А перетворюється в акулу, якщо домалювати до неї тулуб, зуби і хвіст).
6
Заведіть спеціальний альбом для того, щоб вклеювати в нього картинки під кожну букву. Пишіть літери під час малювання в зошиті або на дошці. Якщо щось конкретне малюєте, підпишіть під малюнком назву.
7
Не забувайте і про комп'ютерний ринок. Він настільки широкий, що пропонує нам велику кількість різних ігор на запам'ятовування символів і букв. Але не варто сильно захоплюватися, щоб очки не стомлювалися.
8
Можете також використовувати електронну абетку, яка дозволить розвинути у дитини пам'ять на певні символи. Але майте на увазі - вона не дає можливості до розвитку в цілому, так як слова на літери завжди одні й ті ж.