Як встановлювати гвинтові палі.

Основною областю застосування гвинтових паль є заміське будівництво. Їх широко використовують для монтажу фундаменту будинків і бань, хозблоков і альтанок, терас і зборів. Часто за допомогою гвинтових паль зводять торгові павільйони, причали для маломірних суден, ними посилюють проблемні фундаменти.
Вам знадобиться
  • - палі;
  • - машинка для загвинчування паль:
  • - рівень;
  • - рулетка.
Інструкція
1
Розмітьте положення гвинтових паль на ділянці. Ще до початку зведення такого фундаменту необхідно розрахувати його розміри, а виходячи з цього і кількість гвинтових паль, які планується встановити. Відстань між ними залежить від таких факторів, як тип грунту, передбачувана навантаження на фундамент, довжина палі .
2
Встановіть спочатку базові (кутові) палі , і тільки після цього приступайте до установки інших. Установка паль відбувається за допомогою спеціального пристрою - машинки для загвинчування, яка по суті являє собою електричну дриль великого розміру. Можна здійснювати установку вручну. Для цього використовується ручний загвинчують ключ.
3
вкручуючи палі , користуйтеся магнітним рівнем. Установка повинна проводитися строго вертикально. Якщо по ділянці проходить кабель, необхідно скористатися приладом для його пошуку, щоб уникнути пошкодження. Відстань між палями не повинно бути більше 3 метрів. Можна встановити гвинтові палі додатково в тих місцях, де планується розташувати особливо важкі конструкції, наприклад, грубку.
4
Після установки паль подрежьте їх за єдиним рівню - висота над поверхнею землі повинна складати близько 40-50 см. Забетонує порожнини, які утворилися навколо паль при їх укрученні.
5
За допомогою зварювання приваріть до верхівок паль оголовки - це верхні частини паль, призначені для кріплення до них основи фундаменту. Як такий основи найчастіше виступає швелер або брус. Залежно від використовуваного матеріалу можуть знадобитися додаткові комплектуючі: перехідники, ексцентрики, вставки для кріплення дерев'яних брусів, комплекти для зменшення діаметра та ін.
6
Обвяжіте палі швелером або брусом, обов'язково використовуючи для цього рівень і стежачи, щоб обв'язка лягала строго горизонтально.