Як почати зайнятися вантажоперевезеннями. Як мені зайнятися вантажоперевезеннями.

Для того щоб зайнятися вантажоперевезеннями, необхідно керуватися певними знаннями. Адже цей бізнес досить динамічно розвивається і вимагає від підприємців великої уважності та відповідальності.
Інструкція
1
Купуйте або орендуйте приміщення, в якому ви зможете розташувати власний офіс. Потім обладнайте його необхідними меблями, електронною апаратурою та оргтехнікою.
2
Напишіть бізнес-план діяльності вашої майбутньої компанії. Проаналізуйте в ньому, які можуть бути планові показники, що відображають дохід фірми, які ризики можуть з'явитися в ході вашої підприємницької діяльності і як ці ризики можна ліквідувати.
3
Придбайте кілька вантажних машин, які будуть володіти різним призначенням і тоннажем. Якщо ж у вас недостатньо коштів на купівлю автомобілів, можете знайти власників-водіїв подібних машин і укласти з ними договори.
4
Пам'ятайте про те, що вся дорога техніка повинна бути зареєстрована в податкових органах. Тобто на кожен автомобіль у вас повинні бути на руках усі дозвільні документи.
5
Зареєструйте свою компанію. Для цього необхідно звернутися до податкових органів для реєстрації ТОВ або стати на облік у вигляді індивідуального підприємця.
6
Напишіть заяву на отримання ліцензії і прикладіть до нього необхідний пакет документів: - копію свідоцтва, що підтверджує реєстрацію підприємця; - свідоцтво про постановку ІП або ТОВ на облік в податковому органі; - Документи, які можуть підтвердити наявність транспортних засобів; - документи, що підтверджують кваліфікацію водіїв; - копії установчих документів, а також інформація про внесення всіх необхідних відомостей про дану документації в єдиний державний реєстр. Усі копії документів мають бути нотаріально завірені.
7
Сплатіть державне мито за розгляд заяви на отримання ліцензії. Прикладіть квитанцію про її оплаті до названих вище документів і передайте пакет документів разом із заявою в державні органи.
8
Найміть співробітників. Вам зможуть знадобитися: юрист, бухгалтер, менеджер з персоналу, диспетчер, логіст, менеджер з продажу, водії.