Як зробити домашній інкубатор для яєць. вентилятор в інкубаторі.

Якщо ви хочете розводити домашню птицю, вам просто необхідний інкубатор. Звичайно, можна його купити, сьогодні пропонуються найрізноманітніші варіанти як російських, так і іноземних виробників. Але, на жаль, далеко не кожен може собі дозволити витратити кілька тисяч рублів на інкубатор. У цьому випадку можна спробувати зробити домашній інкубатор для яєць.
Вам знадобиться
  • - фанера;
  • - картон;
  • - метал;
  • - пінопласт;
  • - пінополістирол;
  • - поролон;
  • - рейки;
  • - сітка;
  • - інструменти та цвяхи;
  • - будівельний степлер.
Інструкція
1
У першу чергу визначитеся з тим, скільки і яких яєць буде одночасно перебуває у вашій «автоматичної квочки». Якщо яєць менше 50, можна обійтися одним лотком, для великих інкубатор ов лотки повинні розташовуватися поповерхово. Врахуйте, що для багатоповерхового інкубатор а обов'язково потрібен вентилятор, який буде розподіляти тепле й холодне повітря всередині.
2
Зробіть корпус інкубатор а чи використовуйте готові предмети з великим внутрішнім простором (наприклад, корпус від пральної машини, холодильника або картонну коробку). Головне, зробити хороше утеплення стін, щоб тепло всередині зберігалося, і температура у стінок і в середині була однакова. Стінки утеплите за допомогою пінопласту, пінополістиролу або поролону. Якщо ви робите інкубатор з легкого матеріалу, наприклад, фанери або цупкого картону, побудуйте подвійні стіни, щоб повітря між ними був теплоізолятором.
3
Виготовте лотки для яєць. Якщо інкубатор багатоповерховий, треба продумати таку систему, щоб легко було перевертати яйця кожні три години. Лотки можуть бути на ніжках або у вигляді висувних ящиків. Інший варіант - зробіть лотки у вигляді дерев'яної пластини з рамкою з рейок, і встановіть її на металеву сітку. Для того, щоб не перевертати кожне яйце окремо, встановіть в лоток рухому рамку без дна, при повороті якої всі яйця одночасно повернуться на 180?.
4
Систему обігріву найкраще розташовуйте зверху, так як при цьому тепло розподіляється максимально рівномірно. Розрахуйте оптимальну відстань від джерела обігріву до яєць - якщо ви використовуєте електричні лампи розжарювання, ця відстань не може бути менше 25 см. Такі нагрівальні елементи, як нихромовая спіраль або ТЕН можна розташовувати ближче.
5
Для підвищення вологості поставте на дно невелику ємність з водою. Для виведення вуглекислого газу просвердлите в дні інкубатор а кілька отворів діаметром близько сантиметра.
6
У верхній частині інкубатор а зробіть оглядове віконце, щоб спостерігати за процесом. Встановіть електронний терморегулятор і психрометр, щоб контролювати температуру і вологість.
7
Перед тим, як закладати яйця, кілька днів протестуйте і випробуйте саморобний інкубатор на надійність, встановіть оптимальну для виведення курчат температуру.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=e1E7f5Cy64k