Як зареєструвати нову пошту.

Інтернет-користувачеві не обійтися без власної адреси електронної пошти. Краще навіть, якщо їх буде декілька - один для основної листування і ще один-два додаткових. Безкоштовних поштових сервісів, на яких ви можете створити свій поштовий ящик, існує багато. Реєстрація на на них відбувається за одним і тим же принципом і не складе труднощів навіть для новачків в інтернеті. Подивіться, як це робиться на прикладі «Рамблер-Пошти».
Інструкція
1
Зайдіть на головну сторінку «Рамблера» http://www.rambler.ru/або на сторінку входу в «Рамблер-Пошту» http://mail.rambler.ru/і натисніть на кнопку «Завести пошту на Рамблері ».
2
Введіть свої ім'я та прізвище в рядки відкрилася форми. Якщо ви не можете самостійно придумати логін для свого ящика, почекайте якийсь час - система запропонує вам вільні варіанти. Якщо власний варіант у вас є, але він зайнятий, спробуйте змінити домен у випадаючому списку. Цілком можливо, що на іншому домені ваш варіант виявиться вільний. Після того, як підберете відповідний логін, натисніть на кнопку «Далі».
3
Придумайте пароль для входу в поштову скриньку. Намагайтеся вибирати пароль досить складний, але не перестарайтеся, інакше ви самі не зможете правильно його запам'ятати.
4
Оберіть контрольне питання і введіть відповідь на нього. Якщо жоден з питань вам не сподобався, встановіть свій власний. Не встановлюйте питання, відповідь на який добре знають ваші знайомі, або вводите відповідь у такій формі, яка буде зрозуміла тільки вам. Наприклад, із застосуванням зменшувально-пестливих суфіксів. Або застосовуйте заголовні букви в центрі слова - правильність відповіді залежить від регістру. Гранично уважно вводите відповідь на контрольне запитання. Якщо ви випадково допустите друкарську помилку, відновити доступ до проектів «Рамблера» вам потім буде складно.
5
Вкажіть альтернативний адресу електронної пошти та дату свого народження - ці дані також вам знадобляться, якщо ви забудете пароль до своєї поштової скриньки. Вкажіть свою стать. Введіть символи перевірочного коду. Натисніть на кнопку «Зареєструватися».
6
Ознайомтеся зі своєю реєстраційною інформацією, яка з'явиться на сторінці,. Можете про всяк випадок роздрукувати ці дані або зберегти їх у файл - для цього на сторінці справа передбачені спеціальні посилання.
7
Натисніть на кнопку «Перейти в Рамблер-Пошту» - ви потрапите в свою поштову скриньку. Все, можете їм користуватися.
Корисна порада
Якщо для веб-серфінгу ви використовуєте браузер Mozilla Firefox або Internet Explorer, встановіть панель «Рамблер-Асистент», яка забезпечить швидкий доступ до сервісів «Рамблера», у тому числі - до вашої поштової скриньки. На якому б сайті ви не знаходилися, ви будете бачити кількість нових листів у вашій пошті і зможете оперативно відповідати на них. Завантажити додаток можна зі сторінки http://assist.rambler.ru/ie/.