Як вибрати гірськолижний курорт.

Щорічно перед багатьма любителями катання на лижах встає вибір гірськолижного курорту. Кататися на гірських лижах можна як у нас в Росії, так і за кордоном - все залежить від ваших уподобань. Курорти значно розрізняються по складності трас для катання, розташуванню щодо трас готелів, наявності снігу та розваг після катання.
Інструкція
1
Щоб правильно вибрати гірськолижний курорт, вам необхідно в першу чергу оцінити своє вміння кататися і, відповідно, вибрати курорт з підходящими трасами. Звичайно, якщо ви віддаєте перевагу з року в рік їздити в одне і те ж місце, то вам простіше визначитися. Але якщо ви хочете нових вражень і цікавих поїздок, то необхідно ретельно вибрати місце для відпочинку.
2
Якщо ви зовсім не вмієте кататися і в перший раз їдете на гірськолижний курорт, то дізнайтеся заздалегідь про наявність гірськолижної школи, де досвідчені інструктори досить швидко (за три-чотири заняття) поставлять Вас на лижі. Гірськолижні школи в більшості своїй навчають як дорослих, так і дітей. Ви можете навчатися всією сім'єю і разом кататися на лижах.
3
Якщо ви збираєтеся привезти з собою необхідне обладнання для катання (лижі, черевики, палиці), то рекомендується попередньо уточнити у авіакомпанії норми провозу гірськолижного спорядження і наднормативного багажу. У багатьох з них в зимовий період надається безкоштовний провіз одного комплекту обладнання на одного пасажира. Вибираючи курорт, ви зможете підібрати найбільш зручний з точки зору перельоту і транспортування спорядження.
4
Потім необхідно вибрати готель, де ви будете жити під час відпочинку. Ідеальний варіант в даному випадку, коли готель знаходиться безпосередньо на трасі або в декількох хвилинах ходьби від неї. Але якщо ви хочете заощадити на вартості туру, то має сенс розглянути готель, що знаходиться на деякому віддаленні від траси.
5
Важливим фактором для багатьох туристів, які хочуть правильно вибрати гірськолижний курорт, є наявність на курорті розваг (так званих «апрески»: ресторанів, барів, дискотек, клубів і магазинів). Одними з найкращих у світі вважаються альпійські гірськолижні курорти, серед них гірські схили Франції (від популярних Валь Торанс і Мерібель до фешенебельних Шамоні і Куршавеля), Австрії, Андорри та Італії.
Корисна порада
В процесі вибору туру і гірськолижного курорти ви можете звернутися до професіоналів-турагентам, які допоможуть підібрати необхідний тур, або спробувати самостійно окремо забронювати готель, авіаквитки та інші необхідні вам складові туру.