Як готуватися до кандидатських іспитів.

Найпершим і найбільш важливим етапом навчання в аспірантурі є здача кандидатського мінімуму. Після успішної здачі іспитів послідує передзахист, а пізніше - захист дисертації. Як підготуватися до здачі кандидатських іспитів?
Інструкція
1
В першу чергу напишіть і здайте на відповідну кафедру реферат на тему «Історія і філософія науки». До здачі кандидатського мінімуму допускаються аспіранти, які отримали позитивну оцінку за нього. На титульному аркуші реферату повинен обов'язково розписатися ваш науковий керівник і залишити рецензію, інакше реферат не приймуть. І саме науковий керівник оцінює ступінь вашої підготовленості до самостійної науково-дослідної роботи і можливість допуску до складання іспиту.
2
Пройдіть обов'язковий тест з іноземної мови, який входить в обов'язкову програму здачі кандидатських іспитів. Ви повинні будете перекласти російською мовою оригінальний текст по вашій спеціальності. Уявити переклад потрібно у вигляді реферату (не менше 200тисяч друкованих знаків), який здається на кафедру іноземних мов для рецензії. За відсутності зауважень отримаєте дозвіл для здачі підсумкового тесту з іноземної мови.
3
Напишіть заяву про допуск до кандидатських іспитів на вашу спеціальному предмету. При наявності позитивної рецензії та успішного проходження тесту відповідно до наказу ректорату вас включать в список допущених до складання кандидатського мінімуму аспірантів.
4
Готуйтеся безпосередньо до іспиту. Він проходить у звичній для всіх формі, і приймає його комісія, створена з докторів наук і кандидатів. Але на відміну від звичайних студентів ви повинні більш глибоко відповісти на питання і проаналізувати матеріал, посилаючись на масу джерел. Для цього візьміть кілька підручників різних авторів та представників різних «шкіл», щоб, відповідаючи на питання, ви могли дати розгорнуту відповідь і уявити багато точки зору. У разі невдачі на іспиті за фахом надається можливість повторної здачі.