Як отримати ім'я користувача та пароль.

Отримати ім'я користувача та пароль - це означає зареєструватися на якомусь сайті, отримати там обліковий запис. Ім'я користувача (логін) дозволяє системі «впізнати» вас, а правильно введений при вході на сайт пароль є доказом, що ви - це дійсно ви. Отримати реєстрацію на більшості сайтів нескладно.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету
Інструкція
1
В адресний рядок вашого інтернет-браузера введіть адресу сайту, на якому ви плануєте зареєструватися, і зайдіть на цей сайт. Деякі інтернет-ресурси практикують реєстрацію тільки за запрошенням уже зареєстрованих користувачів. У цьому випадку перейдіть за запрошувальній посиланням, надісланої вам вашим другом, на потрібний сайт. Якщо треба, введіть з відповідною формою на сайті код запрошення.
2
Знайдіть на сайті та натисніть напис «Зареєструватися», «Create Account" або іншу, перенаправляються на сторінку з реєстраційної анкетою. Впишіть у відповідні поля форми необхідні дані - країну, місто, прізвище та ім'я .
3
Придумайте собі логін - ім'я користувача, яке ви будете вводити при вході на сайт. Логін повинен бути незабутнім. Зазвичай він складається з латинських букв та/або цифр. На більшості сайтів логін користувач вибирає собі сам, а система лише перевіряє цей логін на унікальность.Еслі на сайті пропонується самостійний вибір пароля, придумайте собі пароль і двічі введіть його в рядки анкети.
4
Вкажіть свою адресу електронної пошти. Вказуйте реально існуючу адресу - він знадобиться вам для продовження реєстрації, а також для зв'язку з вами у випадку, якщо вам потрібно змінити свої реєстраційні дані.
5
Отримайте на поштову скриньку, вказану при реєстрації, лист з посиланням для активації облікового запису. Перейдіть по надісланої посиланню, увійдіть в свій особистий кабінет на сайті і на цьому ваша реєстрація зазвичай вважається завершенной.Некоторие сайти надсилають знову зареєстрованим користувача м автоматично згенерували паролі по електронній пошті. У цьому випадку при переході на сайт для завершення реєстрації слід ввести у форму запропонований вам пароль .
Корисна порада
Запишіть в надійному місці своє ім'я користувача та пароль для входу на сайт. Більшість інтернет-ресурсів з реєстрацією надає допомогу користувачам у разі втрати свого імені користувача або пароля. Для цього треба написати лист в службу підтримки, вказавши адресу пошти, який записаний в анкеті реєстрації. Вам на пошту прийде лист з керівництвом по відновленню ваших даних.