Як забезпечити безпеку дитини вдома.

Отже, ви очікуєте поповнення в родині. Або ваша крихітка вже гулит в ліжечку, і ви розумієте, що недалекий той час, коли він почне стрімко розширювати рамки пізнаваного світу? Для того щоб зробити цей світ безпечнішим для малюка, користуйтеся кількома правилами.
Інструкція
1
Проведіть ревізію предметів, які потраплять в недалекому майбутньому в зону досяжності дитини . Приберіть все коле, ріжуче, що б'ється, рідке, а також речі з гострими кутами і виступами. Найшкідливіші на перший погляд предмети варто перевірити на міцність. Багато з них поповнять список небезпечних, якщо їх розібрати на частини, розчавити або наблизити до дихальних шляхів. Звичайний поліетиленовий пакет може стати причиною задухи, так як малюк ще не може адекватно реагувати на небезпеку, а його хаотичні рухи скоріше погіршують ситуацію. Не варто використовувати іграшки з тонкого пластику, так як при натисканні він може тріснути і поранити вашого дитини .
2
Вибирайте дитячу меблі дуже ретельно. Ліжечко буде потрібно дитині років до трьох, тому не варто розраховувати, що малюк буде в ній тільки спати. Краще підібрати ліжечко, обтяжену ящиком (що дозволить не тільки використовувати підліжковий простір, але і зробить ліжко більш стійкою). Механізм маятника повинен надійно фіксуватися, а поручні і рейки - бути дуже міцними.
3
Перевірте комод і решту меблів в кімнаті на стійкість. Обов'язково встановіть настінні кріплення на будь-які меблі, яка може перекинутися. Огляньте всі шафи, комоди і столи на наявність механізмів проти випадіння ящиків. Перевірте їх надійність дослідним шляхом. Якщо механізми ненадійні або їх просто немає, обов'язково придбайте пристрої проти випадіння ящиків. Аналогічно варто убезпечити ящики, в яких можуть зберігатися небезпечні предмети.
4
Одягніть на всі гострі кути на меблях спеціальні захисні ковпачки. Краще закріпити їх шурупами, так як з посадженими на двосторонній скотч або приклеєними слабким клеєм діти справляються легко. Гострі ручки на шафах і столах краще на час замінити на більш гладкі, по можливості м'які.
5
Убезпечте ваші вікна спеціальними кріпленнями якомога раніше - навіть не вміє ще ходити дитина з деякою вірогідністю може дістатися до вікна. Придбати кріплення можна в будь-якому дитячому або будівельному супермаркеті. Навіть якщо знайти їх надається неможливим, зверніться до допомоги інтернет-магазинів. Пам'ятайте, що москітна сітка не є захистом - більшість трагедій походить від упевненості, що вона вбереже дитини від падіння. Ознайомтеся з механізмом кріплень, пам'ятайте, що не всі вони однаково надійні. Деякі захищають тільки при відкритому вікні, але залишають дитині можливість відкрити його самому.
6
Застелите слизькі підлоги м'якими постілками, особливо в ігровій та прикроватной зоні.
7
Встановіть спеціальні підкови на двері, які повинні бути відкритими для уникнення прищеплення/переломів пальчиків дитини . В зони, в які не варто пускати дитини (наприклад, сходи), краще встановити спеціальні дитячі ворітця.
8
Придбайте і встановіть блокіратори на розетки. Тримайте ключі від них поза зоною досяжності дитини .
9
Придбайте радіо- чи відео-няню, якщо залишаєте дитини в кімнаті одного.
10
Встановіть спеціальний екран на газову/електричну плиту.
11
Намагайтеся по мірі можливості купувати побутову техніку зі спеціальними замками від дітей.
12
Пам'ятайте, що всі кріплення повинні бути встановленими поза зоною досяжності дитини .