Як заплести косу дівчинці.

Часто тата впадають в паніку, коли потрібно самостійно зробити зачіску дочки. Мама дитини в цей момент, як правило, відсутня. Як заплести косу дівчинці, якщо раніше ніколи цього не робив? Не біда, з цією справою можна впоратися, маючи лише теоретичні знання.
Вам знадобиться
  • - гребінець,
  • - спрей для волосся для легкого розчісування,
  • - кольорова гумка.
Інструкція
1
Ретельно розчешіть волосся дівчинки, намагаючись попередньо акуратно розплутати їх пальцями. При необхідності можна збризнути їх спеціальним спреєм для для легкого розчісування. Зазвичай такі кошти мають відповідну назву або інформацію на упаковці.
2
Розподіліть всю копицю волосся на три рівні частини. Волосся розділяйте від чола через тім'я (місце, де у малятка колись був джерельце) до потилиці. При цьому повинні вийти дві доріжки, які називають проділами.
3
Сядьте або встаньте позаду дівчинки так, щоб її голова знаходилася на рівні ваших ліктів - так вам буде зручніше заплітати волосся в косу .
4
Візьміть в праву руку ту пасмо волосся, яка виявилася на потилиці праворуч від вас, а в ліву - ту, яка виявилася зліва. Центральна пасмо залишилася незайнятою.
5
За допомогою вказівного і великого пальця правої руки перекиньте праву пасмо зверху за центральну так, щоб права пасмо опинилася в центрі, а центральна справа. Можете при цьому для зручності середнім, безіменним пальцями і мізинцем притримувати центральну пасмо, щоб вона не сплуталася з іншими.
6
Схопите пальцями правої руки ту пасмо, яка була центральною і тепер знаходиться справа. В цей же час не забувайте притримувати пальцями лівої руки ліву пасмо окремо від тієї, яка тепер знаходиться в центрі.
7
Перекиньте пальцями лівої руки ліву пасмо поверх тієї, яка знаходиться в центрі. Заведіть ліву пасмо на центральну. Тепер ліва пасмо зайняла місце в центрі, а центральна зліва.
8
Продовжуйте плетіння коси, перекидаючи по черзі праву і ліву пасмо поверх центральної, заводячи їх за нее.Плетіте косу до тих пір, поки вона не стане потрібної вам довжини.
9
Чи не доплетіть 5-6 см до кінця, скріпіть косу за допомогою гумки для того, щоб коса не розпалася.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mdGd1E6x2_o
Корисна порада
Можете розділити волосся на 4-5 пасом. Тоді процес плетіння буде трохи складніше, зате готова коса - красивіше за рахунок того, що пасма будуть трохи тонше.