Як капати "Отипакс". отипакс Як капати.

Вушні краплі «Отипакс» - препарат місцевої дії. Він не проникає всередину організму через барабанну перетинку і не потрапляє в кров. «Отипакс» знеболює і знімає запалення. Його часто призначають дорослим і дітям при різних видах отиту. Як і будь-які ліки, краплі «Отипакс» повинні використовуватися строго відповідно до інструкції.
Інструкція
1
Відвідайте лікаря-отоларинголога. Хоча « Отипакс » і продається в аптеках без рецепта, його застосування не за призначенням може принести шкоду, а не очікуване полегшення болю. Лікар перевірить цілісність барабанної перетинки. Якщо вона порушена, від « Отипакс а» доведеться відмовитися. Потрапивши глибоко у вушний прохід, краплі можуть викликати подразнення і запалення середнього вуха. Подібних проблем не виникає при здоровій барабанної перетинки і правильному застосуванні препарату.
2
Купивши ліки в аптеці, уважно прочитайте інструкцію. « Отипакс » не має вікових обмежень. Його безбоязно можуть використовувати вагітні та жінки. Краплі не впливають на здатність керувати складними механізмами, наприклад, автомобілем. Єдиним протипоказанням є алергія на компоненти препарату, зокрема, на лідокаїн.
3
Перевірте цілісність упаковки. Знайдіть на ній дату виготовлення крапель. Термін придатності препарату становить 5 років. Відкритий флакон можна зберігати вдома при температурі не вище 300С протягом півроку. При першому використанні напишіть на коробці дату, коли ви відкрили ліки. Надалі вам не потрібно буде намагатися згадати, скільки минуло місяців, і чи можна ще користуватися краплями.
4
Зігрійте флакон в руках, щоб ліки стало теплим і швидше проникло у вухо. « Отипакс » часто продається в упаковці з відокремлюваної крапельницею. Зніміть звичайний ковпачок з флакона, закрутіть на ньому крапельницю. Після використання крапельницю, не знімайте, а ковпачок щільно закріпіть на ній.
5
Нахиліть голову так, щоб хворе вухо виявилося вгорі. Дитину краще покласти на бік. Вставте крапельницю неглибоко в зовнішній слуховий канал. Введіть 3-4 краплі « Отипакс а». Потримайте голову пару хвилин в колишньому положенні, щоб ліки не витекло з вуха.
6
Повторюйте процедуру 2-3 рази на добу протягом 10 днів, якщо інше лікування не призначив лікар. Зазвичай біль вщухає після першого ж прийому, а запальний процес припиняється через 7-10 днів.
7
Зверніться повторно до отоларинголога після проведеного лікування. Лікар оцінить стан ваших зовнішніх і внутрішніх слухових органів за допомогою спеціальних приладів. Особливо важливо показати доктору дитини, щоб уникнути рецидивів отиту.
«Отипакс» - це вушні краплі, що роблять протизапальну, знеболювальну та антисептичну дію. Препарат призначає отоларинголог при гострому, баротравматичному, постгрипозних, посттравматичному отиті для закапування в слухові проходи.
Вам знадобиться
  • - краплі «Отипакс».
Інструкція
1
Застосовуйте краплі тільки за призначенням лікаря після медичного огляду. До складу крапель входять діючі речовини: феназон і лідокаїн. Перша речовина має аналгетичну дією, надає блокування циклооксигенази і гальмує вироблення простагландинів, відноситься до групи нестероїдних протизапальних засобів. Друге є анестетиком, що порушує проведення больових імпульсів.
2
Для лікування отиту « Отипакс » застосовується у складі комплексної терапії, призначеної лікарем. Монолеченіе вушними краплями не приводить до бажаного результату.
3
Закопуйте « Отипакс » по 4-8 крапель у кожний слуховий прохід 4 рази на день протягом 10 днів. Якщо така доза недостатньо ефективно знеболює, дорослим можна застосовувати більшу кількість крапель за одне застосування і проводити більш часте закапування.
4
Для дітей доза становить 4 краплі 3 рази на добу в кожний слуховий прохід. « Отипакс » можна призначати малюкам до 1 року за рекомендацією лікаря. Дози і кратність прийому визначає лікар.
5
Перед застосуванням зігрійте краплі до кімнатної температури. Нахиліть голову ліворуч, закапайте лікарський засіб в праве вухо. Через 2 хвилини нахиліть голову направо і закапайте « Отипакс » в ліве вухо. Вставляти вату в слухові проходи вату.
6
Препарат протипоказаний при наявності алергічних реакцій на лідокаїн, в тому числі в анамнезі, при гіперчутливості до будь-якого компонента крапель, при пошкодженні барабанної перетинки. У період вагітності та лактації препарат можна застосовувати, якщо користь для матері перевищує потенційну шкоду для плода. При використанні крапель можливі алергічні реакції.
7
Якщо вам чи вашій дитині отоларинголог призначив « Отипакс », але при цьому у вас з'явилися незвичайні симптоми: печіння, запаморочення, нудота, головний біль, висипання на шкірі, підвищилася температура, з вуха почала виділятися прозора або гнійна рідина, негайно припиніть застосування препарату і зверніться до лікаря для перегляду тактики лікування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=44wPOHcOjNE