Як вибрати комбінезон для новонародженого.

Купівля дрібничок для новонародженого - дуже цікаве і відповідальне заняття. Наприклад, від правильного вибору комбінезона залежить здоров'я малюка, адже якщо він буде неякісним, то дитина під час прогулянки може замерзнути і застудитися.
Інструкція
1
У першу чергу зверніть увагу на наповнювач, який був використаний при пошитті комбінезона. Овчина і пух - це натуральні утеплювачі. Овчина гіпоалергенна, довговічна і добре зберігає тепло, однак речі з неї досить важкі і об'ємні. Якщо в якості наповнювача вибирати пух, то краще зупиніться на гагачий або гусячому. Пух - це легкий і теплий матеріал. Мінус в тому, що він є вельми сильним алергеном, тому що в ньому легко розмножуються шкідливі мікроорганізми.
2
Придивіться до синтетичних наповнювачів, таким як синтепон, холлофайбер або тінсулейт. Холофайбер - це один з варіантів поліестеру. Він легкий, зберігає тепло і форму, не токсичний, а також не викликає алергії. Комбінезон з холлофайбер відмінно підходить для холодних зим. Речі з синтепону краще носити восени або ранньою весною, вони легкі, недорогі, але не годяться для холодів. Тинсулейт - це наповнювач, який спеціально створений для верхнього одягу. Волокна даного матеріалу практично не пропускають вологу, тому навіть сильне намокання не приводить до втрати термоізоляції. Комбінезон з таким наповнювачем легкий і теплий.
3
Подумайте, злитий або роздільний комбінезон ви хочете придбати для свого малюка. Злитий підходить для зовсім маленьких крихіток, адже навіть якщо ви будете по кілька разів за час прогулянки виймати малюка з коляски, немає ризику, що оголиться спинка дитини. Коли малюк трохи підросте і почне активно рухатися, купіть йому набір, що складається з курточки і полукомбезних штанців, які фіксуються на плечах дитини. У такому вбранні вітер не продує крихітку, і малюкові буде більш комфортно рухатися.
4
Уважно огляньте річ з усіх боків. Шви у комбінезона повинні бути рівними і міцними, а застібки, гудзики і липучки - зручними, якісними і безпечними для дитини.
5
Що стосується колірної гамми, то виходьте тільки зі своїх переваг. Зовсім не обов'язково одягати хлопчика в речі блакитного або синього кольору, а дівчинку виключно в рожеве. Можливо, ви виберете нейтральний колір комбінезона, але зате він буде з цікавими принтами або вишивкою.