Як знайти тата для дітей.

Виховання дітей без батька - завдання не з легких, і явище це зовсім не рідкісне. Проходить якийсь час, вщухає біль від розставання з колишнім чоловіком або від безповоротної втрати коханого чоловіка і жінка усвідомлює свою готовність знову вступити у відносини з чоловіком. Але при цьому постає питання про те, як знайти не тільки чоловіка, але і тата для дітей?
Інструкція
1
Дочекайтеся певного часу, коли повністю будете готові прийняти свій новий статус одинокої мами, а всі чоловіки (у разі хворобливого розставання з батьком дітей ) перестануть здаватися, як це нерідко трапляється, егоїстичними самцями і негідниками. Тільки повне прийняття себе самої і оточуючих такими, якими вони є, зможе дати відчуття спокою. Для цього поринете в справи і проблеми дітей , роботу, хобі.
2
Після досягнення почуття гармонії з самою собою приступите до пошуку потенційного тата для своїх дітей і чоловіка собі. Для цього не сидите дома: гуляйте з дітьми на дитячих майданчиках, в парках, скверах. Але не тільки там, де прогулюються пенсіонери да матусі з колясками. Вибирайте місця, де цілком можливо зустріти такого ж самотнього або розведеного папу з дитиною: міські кафе, в яких раді і маленьким відвідувачам, театри, площі біля фонтанів. Ці нестандартні прогулянки принесуть задоволення вашим дітям і будуть корисні для вас. Навіть якщо ви не зустрінете там чоловіка вашої мрії, то отримаєте задоволення від проведеного часу і заряд гарного настрою. А жінка, яка перебуває в такому настрої, неодмінно привертає зацікавлені або схвальні погляди оточуючих.
3
Заведіть собі за правило іноді їздити в міському транспорті, якщо зовсім їм не користуєтеся. В метро або трамваї іноді трапляються доленосні зустрічі з порядними і гідними чоловіками. Та й поїздку в метро для леді з хорошим достатком можна розцінювати як невелике екстремальна пригода.
4
Придивіться уважніше до колег по роботі. Якщо ви - приваблива жінка, то цілком можливо, що хтось із колег-чоловіків давно придивляється до вас, але не має сміливості підійти і заговорити на цю тему. Вашу свободу від шлюбу не варто афішувати, але і приховувати також не має сенсу. Ви така, яка є і, можливо, саме ваше нове вільне положення послужить приводом для давно приховуваних чоловіком спроб зблизитися з вами.
5
Якщо ви занадто сором'язливий людина або в повсякденному житті не маєте контактів з чоловіками, як з колегами, то можна звернутися за допомогою в пошуку чоловіка собі і батька дітям до професійних свах. Принаймні, до них звертаються також чоловіки з певними намірам, які вони позначають при введенні своїх параметрів в базу даних. Однак будьте пильні, адже саме через такі шлюбні агенції, а також при знайомстві через інтернет-ресурси можливо наштовхнутися на шлюбного афериста.
6
Придивіться ретельніше до тієї людини, який проявляє до вас підвищену увагу - можливо, це і є той, хто потрібен вам, просто ви самі цього поки не зрозуміли і не відчули. Зверніть увагу на те, які його риси подобаються не тільки вам, але і зможуть сподобатися вашим дітям, чи зможуть вони взяти саме цього чоловіка як члена родини. З'ясуйте, чи любить він дітей взагалі і яким способом проявляє це почуття. Наприклад, щира батьківська турбота про них може мати і вид деякій суворості, корисною для виховання, а показне сюсюкання, навпаки, приховувати абсолютної байдужість до долі дитини.
7
Прислухайтеся до думки своїх дітей , адже якщо сподобався вам чоловік при всьому його зовнішньому благополуччі і порядності різко відкидається вашими дітьми, то варто придивитися до нього уважніше. Вся справа в тому, що дорослі закохані люди не схильні до адекватного сприйняття тих чи інших вчинків або жестів партнера. А от діти напрочуд уважні і помічають деякі дивності в поведінці дорослих, а тим більше брехня.