Як зробити паперового журавля.

Паперовий журавель послужить оригінальним прикрасою інтер'єру і хорошим сувеніром. Виготовлення цієї фігури буде корисно для новачків у «паперовому» ремеслі, оскільки містить в собі безліч прийомів, що складають основу збірки різних орігамі.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу формату А4 і зріжте край його так, щоб утворився квадрат. Зовнішньою стороною готової моделі буде вгору листа. Складіть лист навпіл і гарненько пригладьте місце згину.
2
Потім розгорніть папір і загніть лист у зворотному напрямку. Розгорнувши квадрат в черговий раз, переверніть аркуш і складіть його по діагоналі. Утворився трикутник. Розгорніть лист і повторіть згинання з іншої діагоналі.
3
Розгорніть лист і покладіть його лицьовою стороною вгору. Зверніть увагу на місця «гірок» і «ярів» на папері, утворених завдяки складанню листа по діагоналі, їх повинно бути добре помітно. Кути листа зберіть разом, «ярки» при цьому повинні один з одним зустрітися.
4
Протилежні сторони вийшла конструкції притисніть. Повинен утворитися квадрат. Покладіть його так, щоб відкривається сторона виявилася внизу. Правий куточок притягну до центральної складці, поклавши на неї нижню частину кута. Виконайте те ж саме з лівим кутом.
5
Верхній кут зігніть вниз по лінії, що утворилася в результаті попередніх складань куточків. Розгорніть. Нижній кут потягніть у напрямку вгору до складки. Утворіть ківш, вигнувши у зворотний бік дві бічні складки. Зовнішні сторони ковша притисніть до середини.
6
Переверніть фігуру і повторіть два попередніх кроку. Потім притисніть до середини бічні кути. Знову перевернувши конструкцію, точно так само обробіть кути. Складіть правий кут з лівим, подібно тому, як якщо б ви перегортали книгу. Переверніть виріб і повторіть. Потім потягніть крильця вниз, щоб вони прийняли положення перпендикулярне тулубу журавля .
7
Зігніть куточок-голову вниз. Хвіст і голову потягніть у протилежні сторони до їх збігу з зовнішньою лінією тіла. Щоб фігурка стала об'ємніше, потягніть крила і втисніть спинку.