Як підібрати сіру сукню.

Сукня сірого кольору - надзвичайно зручний варіант як для виходу, так і для повсякденності. Ті чи інші відтінки сірого йдуть всім, цей колір практичний і ні до чого не зобов'язує, тому сіру сукню, як таке, можна сміливо віднести до базових елементів гардеробу.
Інструкція
1
Щоб не зливатися з буднями, виберіть правильний відтінок сірого. Уникайте мишачих тонів, віддайте перевагу перловому, графітний, сталевому, сріблястому, антрацитового відтінкам.
2
Якщо ви маєте намір придбати сіре вечірнє плаття, зверніть увагу на матеріал. Бажано, щоб це було блискуче атласну або повітряне плаття з органзи. На сукню сірого кольору прекрасно і абсолютно не пішло виглядають банти, паєтки, мережива і інші радощі. Сірий часто асоціюється з мінімалізмом, але насправді цей скромний колір допускає саму неймовірну декоративну обробку.
3
Для роботи догляньте плаття з цікавою фактурою елегантного крою. Це може бути як класична сукня-футляр, так і хитромудре сукню оригінального фасону: строгий колір компенсує будь-які дизайнерські примхи.
4
А для прогулянки, шопінгу, відпочинку вибирайте вільне плаття з трикотажу, вовни або бавовни - в залежності від сезону. Так, неї бійтеся носити сіре навесні і навіть влітку! Повертаючись до першого пункту, потрібно підкреслити важливість вибору правильного відтінку. Крім того, важливо врахувати матеріал, з якого виконано виріб. Також потрібно вміти правильно поєднувати і комбінувати речі. Наприклад з простим лаконічним світло-сірим платтям можна надіти яскраво-червоні колготки - вийде зухвало, яскраво, креативно, але нітрохи не вульгарно.
5
Вибирайте сіру сукню якомога ретельніше: воно повинне добре сидіти на фігурі. Як, втім, і виріб будь-якого іншого кольору ... Але справа в тому, що одяг такого скромного відтінку повинна бути бездоганною і сидіти ідеально - в іншому випадку вона вас зіпсує.
6
Правильно підбирайте аксесуари. Вони можуть бути яскравою плямою або витонченим доповненням. У поєднанні з сірим дивовижно виглядають лакова взуття і сумки. Приділіть також увагу прикрасам, будь то біжутерія або ювелірні вироби. Не носіть з сірим жовті метали. Якщо золото - то тільки біле.