Як збільшити губи в домашніх умовах. зробити пухкі губи в домашніх умовах.

Пухкі чітко окреслені губи - втілення чуттєвості, яка завжди в моді. Але далеко не всі жінки можуть похвалитися посмішкою Анджеліни Джолі. Існує кілька способів збільшити губи. Серед них хірургічні, фізичні та візуальні. Про хірургічних способах говорити не будемо, а ось фізичний і візуальний цілком доступні кожній дівчині.
Інструкція
1
Фізично губи можна збільшити, регулярно виконуючи ряд упражненій.Первое вправа носить символічну назву «рибка». Максимально витягніть губи, згорнувши в трубочку, потім зімкніть губи і розслабте. Виконуйте протягом хвилини. Є модифікація цієї вправи. Після того, як згорнете губки трубочкою, розтягніть їх у максимально широкій посмішці, неначе ви - Чеширський кіт.
2
Друга вправа називається «верблюд». Зімкніть губи і рухайте ними, описуючи вісімку, як ніби ви верблюд і жуєте свою улюблену їжу.
3
Третя вправа: «мурахоїд». Відкрийте рот і висуньте язик максимально далеко. Затримайтеся на 3 секунди. Сховайте язик, розслабте м'язи обличчя розслабити на 2 секунди. Далі повторюйте знову.
4
Четверта вправа: «Задути гніт». Витягніть губи трубочкою і видихніть так різко, наче вам потрібно терміново загасити гніт протягом 3 сек. Потім губи розслабте.
5
П'яте вправу: «Риба-куля». Надійти щоки, набравши в легені повітря. Складіть губи в трубочку. Тепер із зусиллям виштовхуйте повітря через маленьку щілинку. На закінчення витолкніте залишки повітря різкими поштовхами.
6
Шосте вправу: «Койот». Голосно простягніть голосні «А-О-У-И-И», потім глибоко вдихніть, через напівзімкнуті губи видихайте із зусиллям, щоб виходив низький гуде звук.
7
Візуальний спосіб - це зміна форми губ за допомогою декоративної косметики. Нанесіть на обличчя і губи тональний засіб, припудріть, знявши надлишки вологи. Потім обведіть контур губ світло-бежевим олівцем на 1-2 мм вище природного контура. За допомогою ватної палички або спонжа растушуйте вийшла лінію. Наносячи основний контур, пам'ятайте, що він теж повинен бути досить світлим. Помаду під колір контура наносите від центру губи до країв, растушевивая її пензликом. Заключний етап - нанесення прозорого блиску. Він оптично збільшить ваші губи.