Як внести різноманітність у своє життя.

Привнести пожвавлення в монотонність побуту, здригнутися і розвіятися не завадить кожному - це своєрідний спосіб боротьби з щоденними стресами, а зміна обстановки, оточення і емоцій завжди благотворно діє на психологічний стан людини.
Інструкція
1
Найпростіше отримати нові враження від спілкування з іншими людьми - влаштовуйте зустрічі і вечірки, організовуйте походи в кінотеатри та розважальні заклади. Для того щоб зібрати друзів, вам не потрібен привід - все ви давно один одного знаєте і уявляєте, чого можна очікувати від спільного проведення часу.
2
Придумайте собі захоплення, нове хобі. Навіть якщо ви чимось пристрасно захоплюєтеся, то спробуйте щось нове з цієї ж області. Ви любите вишивати, тоді спробуйте освоїти нову техніку або переключіться на в'язання гачком. Подумайте, адже напевно, є щось, чим вам давно хотілося займатися - колекціонуйте рідкісні видання, монети, гуртки і т.д.
3
Зміна обстановки - безпрограшний варіант. Вам обов'язково вдасться відволіктися від побутових і робочих проблем, якщо ви вирушите в невелику подорож - нові країни, міста, люди і інтереси захоплять вас і дадуть нові стимули.
4
Будь-яку жінку тряхне похід по магазинах або зміна іміджу. Можна й поєднати ці два заняття - відвідайте стиліста-перукаря, зробіть професійний макіяж, змініть стрижку, колір волосся, образ і т.д. Швидше за все, вам знадобиться новий гардероб - це підбадьорить вас неймовірно.
5
Знайомтеся з новими людьми. Використовуйте будь-яку можливість поспілкуватися з цікавими людьми - буде добре, якщо вас щось об'єднає. Тому вирушайте в улюблене кафе, театр або на виставку, шукайте очима однодумців і сміливо підходьте, посміхайтеся, знайомтеся, розвивайте бесіду. Цей метод дозволяє подолати природну соромливість і почати боротися зі своєю самотністю, духовним або фізичним.
6
Зробіть ремонт або хоча б переставте меблі. В періоди нудьги і апатії навіть улюблена квартира не радує - ви сприймаєте її не як острівець затишку, а як одноманітний інтер'єр, який вже порядком набрид. Дрібний косметичний ремонт або, якщо дозволяють час і кошти, повна зміна обстановки, шпалер і фарбування допоможе відволіктися від рутини і дасть сили для нових звершень.
7
Черпайте натхнення в нових книгах і фільмах. Цей спосіб розваги може здатися вам не дуже продуктивним, але це не так - ви поринете в інший світ, будете співпереживати героям і на час забудете про свої проблеми, а може, і знайдете вихід із складної ситуації.