Як купити бігову доріжку.

Заняття на біговій доріжці дозволять скинути зайву вагу і поліпшити діяльність серцево-судинної системи. Щоб тренування з використанням бігової доріжки приносили радість, необхідно її правильно вибрати.
Інструкція
1
Бігові доріжки підрозділяються на механічні та електричні, але складаються і ті й інші з однакових елементів: обертової стрічки і поручнів. При користуванні механічною доріжкою не витрачається електрична енергія і вага її значно менше через відсутність електромотора. Недолік «механіки» в тому, що полотно необхідно штовхати за рахунок сили власних ніг. Крім цього, панель управління механічною доріжкою підтримує тільки найпростіші функції: вимірювання пульсу, часу занять, пройденої дистанції та кількості витрачених калорій.
2
Електрична бігова доріжка приводиться в дію за рахунок роботи електромотора і ніяких зусиль докладати для приведення в рух бігового полотна не потрібно. Панель управління за допомогою електрики забезпечує можливість використання спеціальних програм або створення власних. Основною складовою електричної бігової доріжки є мотор.
3
При виборі тренажера в першу чергу зверніть увагу на його потужність. Потужності в 1.5 л.с. цілком вистачить, якщо ваша вага не перевищує 80 кілограм. Хоча, чим потужніший двигун, тим доріжка надійніше.
4
Довжину і ширину бігового полотна виберіть з урахуванням даних всіх членів сімейства, які займатимуться на тренажері. Оптимальне полотно становить 40 сантиметрів завширшки і 120-130 сантиметрів у довжину.
5
Слід знати, що від розмірів полотна залежать габарити тренажера. Це важливо для тих, хто проживає в маленьких квартирах. Полотно має бути м'яким і багатошаровим, це забезпечить комфортні умови для занять і підвищить його довговічність.
6
Оптимальною швидкістю руху полотна вважається швидкість дорівнює 10 км/год і трохи вище.
7
При виборі тренажера слід звернути увагу на те, як змінюється кут нахилу. У більш просунутих моделях ця функція здійснюється не вручну, а автоматично.
Зверніть увагу
Дуже важливо, щоб на панелі управління тренажера мався ключ безпеки. Він розташовується на шнурку, край якого прикріплюється до поясу. У разі якщо, що тренується оступиться і впаде, ключ висмикається - і бігова доріжка зупинить рух, що виключить травмування людини.