Як прикрасити вишивкою подушки. Як вишити подушку биссером.

Вишивка дозволяє не тільки прикрасити нудні диванні подушки, за допомогою голки і ниток можна вдихнути нове життя в стару річ. Існує багато технік вишивки, тому оберіть спосіб, найбільш підходящий для інтер'єру або той, яким ви володієте найкраще.
Вам знадобиться
  • - тканина або канва;
  • - нитки муліне, шовкові, вовняні нитки;
  • - атласні і шовкові стрічки;
  • - пяльца;
  • - бісер;
  • - голка, ножиці.
Інструкція
1
Перед тим як прикрасити вишивкою подушки , зніміть наволочку і закріпіть її на пяльцах. В деяких випадках доведеться відпороти лицьову частину подушки і пришити назад після завершення роботи. Готову вишивку можна нашити на наволочку, якщо потрібно закрити зношені місця.
2
Прикрасьте диванні подушки вишивкою хрестом. На канві вишийте малюнок по схемі нитками муліне. Схему знайдіть в журналах по рукоділлю, в інтернеті або скористайтеся програмою, що дозволяє розбивати на фрагменти будь-які зображення. Початківці вишивальниці можуть скористатися готовими наборами для вишивки хрестом, в яких крім схеми узору є всі необхідні для роботи матеріали.
3
Вишивка гладдю є гідною прикрасою подушок та інших предметів інтер'єру. Вона не складна у виконанні, але дозволяє передати гру світла і кольору. Перенесіть сподобався малюнок на наволочку і виконайте вишивку гладдю шовковими нитками або муліне. Використовуйте нитки різних відтінків для опрацювання кожної деталі.
4
Квіти зі стрічок - оригінальний спосіб прикрасити вишивкою подушки , якщо ви обмежені в часі, оскільки вишивка летами виконується дуже швидко. Перед початком роботи відточите навички вишивання окремих елементів, адже пелюстки і листя різних кольорів виконуються по-різному. Виконайте вишивку квіткової композиції на наволочці, доповніть роботу метеликами з органзи, декорують бісером та паєтками.
5
Однотонну подушку прикрасьте вишивкою рішельє. Для цього на контрастної тканини вишийте ажурний візерунок, що складається з гладдєвий валиків і сполучних елементів - брид. Гострими ножицями виріжте тканину під Бріден. Нашейте готову вишивку на подушку - під візерунком буде проглядатися основна тканина.
6
Якщо ви не боїтеся кропіткої, майже ювелірної роботи, то можна прикрасити подушки вишивкою бісером. Вишийте візерунок або зображення за схемою для вишивки хрестом або створіть власний малюнок на подушці. Подушка, вишита бісером, прослужить дуже довго.