Як одягнутися на ретро вечірку. наряд для домашніх ретро-вечірок.

Якщо ви хочете затьмарити всіх на ретро-вечірці, вам необхідно здійснити екскурс у світ моди минулого сторіччя. Незалежно від того, чи буде ця вечірка тематичної (присвяченій тій чи іншій епосі) або просто в дусі ретро, вам потрібно постаратися витримати наряд в єдиному стилі.
Інструкція
1
Одягніть плаття вільного силуету із заниженою талією для створення образу в стилі «золотих двадцятих». Вітаються плісировка і геометрія. До сукні підберіть гостроносі туфлі на невеликому каблучку. Якщо у вас коротка стрижка, укладіть волосся хвилями. Макіяж повинен бути яскравим: маленькі криваво-червоні губи «сердечком», підкреслені очі, виразні брови (вискубувати їх в ниточку, як це робили в 20-ті, не обов'язково).
2
Надихайтеся легендарними актрисами старого Голлівуду (Рита Хейворт, Джоан Кроуфорд, Вів'єн Лі та ін.), Якщо хочете наряд в стилі 30-40-х. Ідеальний варіант - елегантне плаття в підлогу з відкритою спиною, талія - на призначеному місці. Вечірні сукні тоді шили переважно з блискучих тканин: це в першу чергу атлас і парча. Наряди рясніли вишивкою, декорувалися блискітками, стразами, паєтками. Тому будьте сміливі у виборі, але постарайтеся не переступати меж гарного смаку. Не забудьте про елегантну капелюшку і сумочці. До речі, вони повинні збігатися за кольором. По-справжньому розкішною вас зробить хутряна горжетки (горжетки були надзвичайно популярні в 30-е).
3
Забудьте про pin-up, якщо йдете на вечірку в стилі 50-х! 50-ті - це насамперед час діоровская new look, час розквіту паризького haute couture: від Живанши до Баленсіаги. Ваш образ повинен бути жіночним, романтичним і витонченим. Силует - «пісочний годинник»: затягнута в корсет талія, піднятий бюст і пишна спідниця.
4
60-ті - час новаторства і вражаючого уяву стильового різноманіття. Це хіпі та моди, це космічний стиль Пако Рабанна і психоделія Еміліо Пуччі. Але головне - міні-спідниці (сенсація того часу), оп-арт, геометрія і синтетика. Накладні вії, неприродні кольори, пишні зачіски, начісування, біжутерія, люрекс - характерні прикмети стилю 60-х.