Як влаштувати фотосесію.

Невдала фотографія може не тільки надовго зіпсувати настрій, але затьмарити спогади про важливу подію - дні народження або зустрічі старих друзів. Щоб завжди виглядати привабливо навіть на любительських знімках, потрібно дотримуватися кількох нескладних правил.
Інструкція
1
Щоб зробити вдале фото, необов'язково використовувати дороге обладнання. Воно дає помітний результат лише в руках професіоналів. Любителі ж цілком обійдуться простий цифровий «мильницею» або навіть камерою мобільного телефону.
2
Краще фотографуватися при денному освітленні. Як фон категорично не рекомендується вибирати настінні килими або неприбрані після бурхливої вечірки столи - особливо, якщо ви ошатно одягнені і хочете виглядати, як дівчина з обкладинки. Ідеальний фон - природа. Нехай це буде сусідній парк або затишний сквер.
3
Яскравий макіяж залиште професійним моделям. Можна трохи підфарбувати губи і очі, але захоплюватися не варто - велика кількість косметики додає дамам на фото пару зайвих років.
4
Одяг і взуття повинні бути комфортними. Якщо нові модні туфлі вам тиснуть, краще від них відмовитися, напруга не дасть вам виглядати ефектно, як би ви не старалися. Адже камера нещадно відображає те, що людина намагається приховати, кажуть експерти.
5
Крупний план, портретна зйомка рідко вдаються любителям. Нехай вас сфотографують в повний зріст - сидячи або стоячи, а краще - в русі. Погортайте глянцеві журнали, можна копіювати оригінальні пози моделей. Але не варто застигати нарочито спокусливим статуєю. Спробуйте рухатися в танці, грати з дитиною, гратися з собакою і не думати про невірне ракурсі або зайвих кілограмах.
6
дурійте, геть серйозність! Якщо знімок колективний, абсолютно необов'язково вибудовуватися в ряд і з тугою дивитися на навколишній пейзаж. Приймайте різні пози, міняйтеся місцями - нехай вас знімають без попередження.
7
Професіонали стверджують - кращі фото ті, на яких видно індивідуальність людини, її характер. Можливо, ваша зовнішність і не відповідає нинішнім стандартам модельної індустрії, це не так уже й важливо. Дивлячись в камеру, згадайте краще моменти свого життя, думайте про приємне, не намагаючись будь-що-будь виглядати красиво. Тоді ваша посмішка буде щирою, а поза природною. Такі фото навіть через багато років будуть приносити радувати і піднімати настрій.
Корисна порада
Якщо ви хочете візуально збільшити свій зріст і виглядати стрункіше, попросіть фотографа присісти і зняти вас з нижнього ракурсу, роблячи акцент на ногі.Вопрекі популярної рекомендації попросите сфотографувати вас проти світла. Можливо, цей знімок виявиться найоригінальнішим у вашій колекції.