Як редагувати текст в Acrobat. adobe acrobat document Як редагувати.

Adobe Acrobat - це додаток для роботи з файлами в форматі pdf від компанії, яка створила і активно просувала цей стандарт зберігання інформації про сторінки електронних та поліграфічних документів. Існує декілька версій Acrobat з різними наборами можливостей і не всі з них включають функцію редагування. Однак у кожному випадку можна знайти спосіб внесення змін в документ.
Інструкція
1
Якщо у вас встановлена та версія Adobe Acrobat, яка дозволяє редагувати pdf-документ, то використовуйте відповідний вбудований інструмент. Він так і називається - «Редагування тексту ». Для його включення клікніть піктограму з зображенням букви T і курсора, розміщену на панелі «Додаткове редагування». Ця команда продубльована і в меню редактора - в підрозділі «Додаткове редагування» розділу «Інструменти».
2
Після включення цього інструменту дійте точно так само, як і в будь-якому іншому текстовому редакторі - встановіть курсор введення в потрібне місце або виділіть потрібний фрагмент і введіть новий текст. Коли редагування буде завершено - збережіть документ.
3
Скористайтеся будь-яким іншим додатком, що дозволяє редагувати документи формату pdf, якщо ваша версія Acrobat не передбачає такої функції. Поширювані безкоштовно версії (Acrobat Reader) такої можливості не надають, але вона є у версіях Standard, Professional і Extended. Не обов'язково використовувати для редагування pdf-документів саме Acrobat, можна робити це редакторами інших виробників - Foxit PDF Editor, Jaws PDF Editor, VeryPDF Editor і ін.
4
Можна обійтися і взагалі без встановленого в комп'ютер редактора pdf-файлів, якщо є доступ в інтернет. В мережі можна знайти ресурси, які дозволяють безкоштовно робити це безпосередньо в браузері. Залежно від обраного сервісу порядок редагування може розрізнятися, але загальний принцип однаковий - спочатку вам потрібно за допомогою відповідної форми на сторінці сайту завантажити на сервер pdf-документ, а потім він буде відображений у вашому браузері разом з панеллю інструментів редагування. Після внесення змін вам потрібно натиснути кнопку збереження і з сервера в ваш браузер буде відправлений змінений файл.