Як сканувати і зберігати документи. Як сканувати документ в комп'ютер з принтера.

Сканери і багатофункціональні пристрої (БФП) щільно вкоренилися в житті комп'ютерних користувачів. Для успішної роботи з цими пристроями необхідно дотримуватися певних правил.
Вам знадобиться
  • - сканер;
  • - Adobe Reader.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що сканер підключений до комп'ютера, і для цього пристрою інстальовані всі необхідні драйвери. Відкрийте кришку сканера або МФУ і покладіть потрібний документ таким чином, щоб сканована сторона була спрямована вниз. Натисніть кнопку, що запускає процес сканування, і дочекайтеся завершення цієї операції.
2
Деякі МФУ дозволяють управляти обладнанням за допомогою спеціальних програм. Запустіть цю утиліту і натисніть кнопку «Сканувати». Після завершення цього процесу автоматично відкриється папка, в яку був збережений відсканований документ.
3
Деякий програмне забезпечення не зберігає скановані дані автоматично. Зазвичай у таких випадках виконується відкриття програми, призначеної для читання документів. Якщо ви зіткнулися з таким типом МФУ, то після відкриття відсканованого документа натисніть клавіші Ctrl і S. Виберіть папку, в яку необхідно зберегти зображення, і введіть назву файлу.
4
Вибір програмного забезпечення повністю лягає на ваші плечі. Зазвичай для роботи з відсканованими документами використовують програми DjvuReaser або Adobe Reader. При налаштуванні параметрів сканування обов'язково виберіть відповідний для вас формат.
5
Відредагуйте документ відразу після завершення процесу сканування. Виріжте тільки ту його частину, яка є необхідною. За допомогою спеціальних програм подкорректируйте зображення. Приберіть чорні смуги, якщо вони проявилися після сканування. Для забезпечення високої якості сканованих документів виберіть відповідні параметри роботи МФУ. Краще використовувати кольоровість зображення 8 біт, а кількість точок на дюйм - не менше ніж 150.
Корисна порада
При скануванні фотографій краще використовувати ті параметри, які дозволяють забезпечити найкращу якість отриманого знімка.