Як відбілити постільна білизна.

Біле постільна білизна з часом набуває сірого відтінку. Відбілити його можна в домашніх умовах, скориставшись до сучасними отбеливателями. Крім того, не варто забувати про народні способи, перевірені часом.
Вам знадобиться
  • Кисневий відбілювач, підсилювач прального порошку, пральний порошок, нашатирний спирт, скипидар, марганцівка, перекис водню.
Інструкція
1
Вибілити постільна білизна можна за допомогою сучасних засобів. У таз налийте гарячу воду і додайте кисневий відбілювач. Замочіть виріб у розчині на ніч. Вранці прополощіть у проточній воді і виперіть як звичайно. Якщо ви використовуєте пральну машину, додайте до звичайного порошку трохи порошкового відбілювача або підсилювача прального порошку.
2
Щоб відбілити білизна , можете скористатися народним способом - кип'ятіння. Поставте на вогонь велику каструлю або відро з водою. Додайте пральний порошок, покладіть постільна білизна і доведіть до кипіння. Залиште на 40 хвилин, періодично помішуючи. Потім дістаньте білизна і прополощіть у великій кількості води.
3
Перед пранням замочіть постільна білизна в гарячій воді з додаванням кількох столових ложок нашатирного спирту і скипидару. Таким способом можна повернути білизну навіть дуже брудній білизні.
4
Поперіть постільна білизна звичайним способом. Потім налийте у відро гарячу воду, додайте жменю прального порошку і трохи марганцівки так, щоб вийшов блідо-рожевий розчин. Занурте білизна і накрийте відро харчовою плівкою. Залиште в такому стані на 1 годину. Після закінчення цього часу прополощіть білизна в проточній воді.
5
У ємність з гарячою водою додайте 10 столових ложок прального порошку, по 2 столові ложки нашатирного спирту і скипидару і ретельно розмішайте. Опустіть постільна білизна в отриманий розчин, закрийте кришкою і залиште на 10 годин. Потім прополощіть у проточній воді, відіжміть і просушіть.
6
Існує ще один спосіб відбілювання. У таз з гарячою водою додайте по 2 столові ложки нашатирного спирту і 3% -ий перекису водню. Замочіть попередньо випрану постільна білизна на 30-40 хвилин. Прополощіть тканину у великій кількості води.