Як підключити плоттер.

Підключення плоттера до персонального комп'ютера нічим не відрізняється від виконання аналогічних дій з принтером або МФУ. Єдине, що необхідно зробити перед здійсненням цього процесу - підібрати необхідні драйвери.
Вам знадобиться
  • - Програма для управління плоттером.
Інструкція
1
Якщо у вас в розпорядженні є диск з драйверами або програмним забезпеченням для даного плоттера , то вставте його привід і виконайте інсталяцію потрібних файлів. Якщо такий диск відсутній, то скачайте необхідні файли з сайту фірми, яка розробила цей пристрій.
2
Оновлення драйверів для плоттера і переконайтеся в тому, що пристрій визначилося системою. В даному випадку абсолютно не важливо, який порт ви використовуєте для з'єднання комп'ютера з плоттером. Переконайтеся в тому, що друковане пристрій включено.
3
Відкрийте меню «Пуск» і виберіть пункт «Пристрої та принтери». Дочекайтеся завершення сканування нових пристроїв. У графі «Принтери і факси» знайдіть іконку плоттера і клацніть по ній двічі лівою кнопкою миші.
4
Налаштуйте параметри роботи плоттера . Для цього краще використовувати встановлене програмне забезпечення. Звичайно потрібно вибрати наступні параметри: - подача (визначає спосіб подачі паперу і її тип); - ширина рулону; - формат паперу; - область друку.
5
При використанні функції двостороннього друку задайте додаткові параметри роботи плоттера . Вкажіть розташування переплутав вздовж довгого і короткого країв листа. Якщо ви використовуєте пір'яний плоттер, то виконайте настройку параметрів пір'я. Обов'язково вкажіть їх товщину і швидкість. В даному випадку рекомендують використовувати певні параметри для кожного окремого пера. Обов'язково активуйте функцію запиту зміни пера, якщо вона присутня в даному програмному забезпеченні.
6
Задайте додаткові параметри роботи плоттера . Особливу увагу приділіть налаштуванні пристроїв, що підтримують кольоровий друк. Це дозволить вам заощадити фарбу і добитися оптимальної якості отриманого креслення.
Багато хто чув про плоттере, але не уявляють, що це таке. Тільки інженера і дизайнери зможуть з упевненістю розповісти, а звичайна людина не зрозуміє, якщо тільки не мав справу з ним. Так чим же відрізняється плоттер від принтера?

Плотер - гігантський принтер інженерів дизайнерів

Плотер - це особливий вид принтера, який розрахований саме для широкоформатного друку графіки. Цей великий принтер друкує лінії без найменших розривів, що ідеально підійде для створення креслень будь-якого розміру для інженерних та архітектурних нужд.Обично плоттери досить масивні за розмірами зважаючи на свою специфіку. Отже, і розхідники у них великого розміру, а, отже, витрати значні. Такі принтера використовують тільки на виробництвах і будь-яких установах, які можуть дозволити собі подібні витрати, а також мають необхідну площу для цього громіздкого, але необхідного оборудованія.Плоттер ділять на два типи: струменеві та лазерні. Звичайна фарба застосовується в струменевому, а в лазерному - порошкова спеціальна суміш. В установці використовуються спеціальні патрони.Многіе думають, що плоттери друкують суцільною лінією. Насправді це не так. Плоттер просто малює пікселі настільки близько, що вони створюють єдине ціле. Це дає особливу високу точність. Також і кольору друкуються виразніше й краще, що відмінно підходить для малюнків великого формату.

Де використовується плоттер, і в чому його плюси?

Інженери і архітектори з обов'язку служби завжди використовують плоттер для друку своїх графіків і схем. Через свою точності він ідеально підходить для цієї роботи. Нерідко його використовують і для друку великих малюнків, плакатів і знаків. Завдяки відмінної точності і передачі кольору плоттер створює насичені і чіткі рісункі.Прінтер не здатний до великих форматам і високої точності на відміну від плоттера. У цьому і є їх різниця. Якщо для звичайної друку тексту і малюнків середньої якості підійде принтер, то там, де необхідно саме створити високоточний креслення, графік або малюнок, в гру вступає саме плоттер і з легкістю справляється з проблемой.Услугі друку на плотері також можна знайти не на виробництві, а в який-небудь поліграфічній фірмі в місті, але така печатка коштує недешево. Тому найчастіше там замовляють друк широкоформатної реклами, оголошень та плакатів маркетингові фірми. Деякі плоттери встановлюють і в навчальних закладах, якщо є на те нужда.Обичний ж обиватель не має ні площі для розміщення цього монстра, ні грошей на покупку і витрати, ні роботи, яку варто друкувати таким чином. Тому в звичайному магазині рідко зустрінеш цей широкоформатний принтер у продажу.