Як тренувати свою пам'ять. розвиток логіки у дорослих.

Для тренування пам'яті добре використовувати комплекс нескладних вправ, які засновані на випробуваних методах. Чим більше ми даємо роботи мозку, тим краще він керує організмом.
Інструкція
1
Читання вголос розвиває не тільки розумову, а й зорову пам'ять. Відкрити картинку, на якій намальовано не менше 20 предметів, і постаратися протягом однієї хвилини запам'ятати, що зображено на картинці. Потім потрібно закрити книгу і постаратися пригадати якомога більше предметів зображених на картинці. Мозок отримує більше інформації, якщо ви розслаблені і глибоко дихайте.
2
Необхідною частиною для тренування пам'яті служать фізичні навантаження, насичуючи тим самим мозок киснем. Навіть такі вправи як ходьба сприятливо позначається на роботі мозку.
3
Також можна тренувати рівень розвитку слухової пам'яті. Попросіть прочитати вам слів 10-15 і постарайтеся запам'ятати їх у тому порядку, в якому вони були прочитані.
4
Ще одним ефективним методом служить така вправа: коли ви вже лягли в ліжко, постарайтеся пригадати, з чого почався ваш день, як проходив, крок за кроком. А потім навпаки, починаючи з кінця дня до того, як ви прокинулися. Тренуйте пам'ять і будьте здорові!
Зверніть увагу
Раніше лягайте спати, не зловживайте алкоголем та кофеїном, краще пити чисту воду не менше 1,5-2 л. в день. Голодування погано позначається на роботу вашого мозку. При палінні судини звужуються, і розумова здатність поступово слабшає.
Корисна порада
Включіть в раціон більше вітамінів B, C, F, для цього балуйте себе шоколадом, фруктами і морепродуктами. Чим більше ви себе радуєте подарунками та цікавими покупками, тим краще це позначається на стані вашої пам'яті.